Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-14, 18:56   #2961
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Za młodu zapychało mnie dosłownie wszystko, więc proszę się tu mną aż tak bardzo nie sugerować Z tego co pamiętam Dry-Flo była stawiana przed mąką ziemniaczaną ze względu na lepsze/większe "zmielenie", przez co miała nie zapychać porów ale teraz nic nie mogę znaleźć na ten temat Używasz skrobi solo czy z przyprawami?
Ja teraz już całkiem zgłupiałam co mnie zapycha a co nie, od kilku dobrych lat używam skrobii i wydawało mi się, że mnie nie zapycha, ale kto wie w sumie :P

Używam solo, ewentualne bielenie mi nie przeszkadza, teraz i tak jestem dość blada, bardziej wydaje mi się, że jednak bieli filtr. Na filtr i tak zawsze nakładam podkład mineralny (jak widzę, dla niektórych z Was jest to nieosiągalne, mi się jakoś udaje ), który wyrównuje kolor.

Zużyłam jakiś rok temu opakowanie pudru bambusowego Pease, w porównaniu do skrobii był bardzo fajny, szczególnie w połączeniu ze stosowanym wtedy przeze mnie filtrem Ziaji. Lepiej radził sobie ze smalcem, niż skrobia, jednak za szybko się kończył jak na moje potrzeby, i wróciłam do skrobii. Ciekawa jestem, jak by się sprawdził na emulsji Lirene.

Miałam też (a raczej mam do tej pory, ten puder się nigdy nie skończy chyba) puder Jadwiga, który bez filtrów fajnie matuje twarz i ma przyjemny kolor, ale filtr chłonie go zdecydowanie za dużo, i efekt na mojej twarzy to pomarańczowo-brązowe ciasto. Dlatego też wolę pudry transparentne i boję się próbować cokolwiek barwionego.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora