Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-15, 08:15   #82
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Kurz lapie jak opetane...albo po prostu lepiej widac, z granatowym jest niestety podobnie
Dodam, ze moje lozko to takie typowo sypialniane, nie wersalke/sofe/cokolwiek, co zmusza czlowieka do codziennego chowania i wyciagania poscieli i mam ponadto lekkiego swira apropos czystej poscieli i recznikow. No i wlasnie - z recznikami tez juz sie nauczylam, ze NIGDY wiecej bialych, pomimo tego, ze pieknie wygladaja.
Ale wizualnie oczywiscie obydwa kolorowe przescieradla sa bardzo ok.

Skazana, dzieki za dobry pomysl, musze jedynie przekonac wlasciciela, ze sa mi owe rolety niezbedne do zycia i upewnic sie, ze takie cuda sa i tu
Ja też mam łóżko sypialniane i nie chowam i nic nie łapie Może to od materiału zależy, ja mam bawełniane 100% i nic mu nie dolega.

Cytat:
Napisane przez bivalvia Pokaż wiadomość
Widocznie jest źle zrobiona. Mam taką szybę w łazience od roku, nic się spod niej nie wylewa, a z zaciekami walczę wodą z octem.
Moja przyjaciółka ma taką szybę już od 4 lat i też nie ma problemów
Zgadzam się, ja miałam taką szybę w wynajmowanym mieszkaniu i nic się nie lało. Zacieków nie było, bo mieliśmy szybę typu 'easy clean' - wystarczyło po każdym prysznicu przetrzeć szybę szmatką do sucha, bez żadnych środków i szyba była mega czysta
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując