Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-16, 19:32   #3061
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepis na kotleciki jest banalnie prosty:
Jeden ugotowany burak, pół czerwonej cebuli gotowanej z burakiem, ząbek czosnku również gotowany z warzywami, ale później wyjęty, opcjonalnie pół marchewki + coś do zagęszczenia- u mnie po łyżce płatków: owsianych, orkiszowych, gryczanych i łyżka siemienia lnianego + przyprawy.

Ugotowanego buraka można zetrzeć, przecisnąć przez praskę, czy też ubić tłuczkiem do ziemniaków- tak też zrobiłam, tj. ugotowanego buraka potłukłam z marchewką i cebulą. Dodałam zblendowane na mąkę płatki z siemieniem (3/4 całości, reszta posłużyła mi jako panierka), wymieszałam, doprawiłam do smaku solą morską, pieprzem kolorowym, malutkim ząbkiem czosnku. Uformowałam zgrabne kuleczki, obtoczyłam w reszcie zmielonych płatków i smażyłam kilka minut do zrumienienia. Są bombastyczne.

Z takiej ilości wyszło mi 5 niewielkich kotlecików, ale równie dobrze mogłyby być to dwa duże kotlety.

PS wodę z gotowania odlałam, doprawiłam majerankiem i mam pyszną zupę buraczaną
Siostra TŻta się nimi zajada i bardzo sobie chwali odkąd wyelminowała mięso w odżywianiu zjeżdża do domu zawsze z czymś nowym




Dziewcyzny wiem, że niektóre z was lubują się w szminkach. Otóż, jakiś czas temu się przełamałam i kupiłam sobie szminkę miss sporty 39 sweet berry-> KLIK1 , KLIK2 . Strasznie spodobał mi się kolor, ni to czerwień ni malina. Ku mojemu zaskoczeniu równie dobrze czuję się z nią na ustach. Niestety problem polega na tym, że bardzo szybko znika z ust Jakie trwalsze szminki najlepiej w podobnym kolorze i rozsądnej cenie możecie polecić?



Z włosowego frontu, babanowy kallos sprawia że moje włosy zaczynają się same kręcić i efekt utrzymuje się do rana. Dziwne rzeczy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora