Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-16, 20:53   #5
Kokoroko1
Raczkowanie

Dot.: Muzyka na weselu - trendy 2015/16/17

Moje towarzystwo raczej rozrywkowe, rodzina od strony mamy kocha się bawić. Od strony taty trochę gorzej, nie wiem jak u Tża bo byłam tylko na jednym weselu z jego strony.

Gust muzyczny w mojej rodzinie zaczyna się od disco polo, a kończy na muzyce klasycznej. Na pewno będą znane hity, jakaś muzyka taneczna, myślę że bez kawałków disco polo się nie obejdzie, aczkowlwiek mam tak zróżnocowane towarzystwo, że obawiam się klapy :p

Część mojej rodziny jak i tża pochodzi ze wsi, to są bardzo pogodni ludzie, z kilkoma wyjątkami, część wielkomiastowych, część zagranicznych i kilka osób, które uważają się za tak zwane wyższe sfery, choć właściwie trzeba im przyznać że to wpływowi ludzie.

Wiecie targają mną rozterki typu czy nie będzie zbyt wyszukanie dla mojej rodziny, a zbyt pospolicie dla osób od strony tża. Ja plasuje się gdzieś w połowie stawki, lubię elegancję, prostote, jakieś nietypowe rozwiązania, aczkolwiek chętnie bawie się przy biesiadnych przyśpiewkach i starych hitach disco polo. Wiem, że wszystkim nie dogodzę, ale chcę by było jak najlepiej
Kokoroko1 jest offline   Odpowiedz cytując