Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 10:18   #4281
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Martusia nie klikaj dla próbki hilfigera bo bedzie lepszy łup w poniedziałek
Poziomka
Vessa, napisz czy koki-loki często tak kusi? u mnie duzo sie dzieje włosowo bo ja mam płodozmian włosowy, co rusz zapuszczam, obcinam,rozjaśniam, przyciemniam.
Fryzjerka łapie się za głowe

Masakra
xxxapismxxx -mam to samo, do koszyka pasuje mi nie płukanka,ale pokusa na cellu.. reszta zamówienia na siłę...




Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja natomiast spotykałam się kiedyś z facetem, który stwierdził, że na wesele nie zaprosi żadnych starych ciotek i babć bo to nie stypa tylko wesele, mają być młodzi goście i rodzice.

Potem, mówił, że w małżeństwie każdy ma mieć swój budżet na wszystko trzeba się składać po połowie a co komu zostanie to jego.

Dzastina to temat-rzeka

Generalnie jestem za współudziałem. Bardzo źle bym się czula nie zarabiając i nie wkładając do budżetu, no sobie tego nie wyobrażam.

Ach mam dylemat ... mam jednak dylemat roskowy.
dziś od godziny mam w koszyku te nieszczęsne serum z roska i chyba rzucę monetą czy to kliknąć... niechże ktoś kupi i napisze że badziew to przestanie mnie kusić
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-04-17 o 10:25
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora