Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marc Jacobs - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 20:36   #319
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się podobają obydwa w równym stopniu.
Nadal jednak bardzo mocno cierpię z powodu braku etui i pędzelka . Byłabym nawet w stanie kupić kolejny odcień, byle upolować wersję z tymi akcesoriami. Dzwoniłam kiedyś na infolinię w tej sprawie, dziś pisałam maile do S. online. Niestety w obydwóch przypadkach trafiłam na chłopów i stwierdzam, że to jakiś dramat. Na infolinii facet był w ogóle zdziwiony, że mają z MJ kolorówkę, a w zasadzie, że MJ z kosmetyków robi coś poza perfumami, a dziś z kolei pan mailowo zapewniał mnie, że róże MJ nigdy nie miały żadnych akcesoriów, na co ja że owszem, była taka wersja - z etui i pędzelkiem. Pan na to, że owszem róże mają eleganckie etui, ale na pewno nie pędzelek (chyba nie zrozumiał, że chodzi mi o tą sakiewkę). W kazdym razie jie miałam siły już nic więcej mu tłumaczyć.
Moze masz taki typ cery, ze pasuja Ci świetnie oba Ja macowe koralowe miałam jakeis i sie pozbyłam, dlatego nie chce aby kupic pochopnie Obsessed, a potem sprzedawać

Oj Ja miałam farta z ta wersja wypasiona dzisiaj. Nie liczyłam na to ani troche Tym bardziej, ze w poprzedniej Sephorze były same okrojone wersje - nowe.
Boże, kogo oni zatrudniają tam na infoliniach???
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując