Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-21, 13:03   #2554
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a sorki, ja jeszcze o innej metodzie myślałam, że maluje się taśmę, ale taką zwykłą i potem tnie a tu pomalowana tasiemka, więc cięcie odpada, ale pozostaje marna trwałość.. kilka dni? no way, z tego co czytam to max jeden dzień i tasiemki "wstają" i odklejają się
można jeszcze tak jak ja robiłam z czarnymi paskami do negative space - lakierowa naklejka, a potem cięcie pasków z nich, ale to też masa roboty i przede wszystkim jeśli jest cienka a pasuje żeby taka był to się źle tnie, bo nożyczki "falują" no i też ciężko jednakową szerokość osiągnąć. Także chyba tradycyjny tape mani w tym przypadku najlepiej się sprawdza...

no tak bywa czasem a to ten 6 już nie jest dostępny?

przy zwykłej taśmie to bym się zabiła, ale też widziałam taką metodę, tylko taśma była cięta na trójkąty, bosko to wyglądało i oczywiście mam to w dalekich planach
no niestety, coś za coś.. albo lepsza trwałość, albo mani na jeden dzień.. i tak źle i tak niedobrze

wydaje mi się, że nie, przynajmniej u siebie go nie widziałam już nigdzie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha. Uwielbiam ten mit
Jeden z najgorszych lakierów ever jakiego używałam to był Chanel

u mnie to było OPI, ale nadal nie wiem czy ten lakier po prostu tak miał, czy mi go top zeżarł czy cokolwiek kiedyś na pewno go jeszcze na testy wezmę, ale i tak się cieszę, że nie kupiłam go w pełnej cenie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj...
dum dum duuuuum

ale sobie ładny porządeczek zrobiłam, poustawiałam wszystko tak mniej więcej firmami, cudnie to wygląda
no i policzyłam, zdziwienia nie było, bo setkę przekroczyłam w tamtym roku, teraz mi tylko potrzeba dodatkowego pudełka na lakiery, bo się w jednym nie mieszczą i 8 lakierów poleciało do koszta bo zgluciały totalnie


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
do wzorków mam kilka sprawdzonych, więc go nie potrzebuję

portfel się cieszy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora