Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-22, 08:17   #4831
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Dzięki, a ewentualne plamy na nim łatwo dają się doczyścic? rozlany sok, wino itp?
plamy ładnie schodzą, nawet zaschnięte (chociaż z wina to nie wiem) ale są i wady. Po pierwsze jak umyję mleczkiem/płynem do naczyń to mi smugi zostają (a to mi akurat przeszkadza) i po drugie blat jest lakierowany (albo coś w tym stylu) i pod światło widać, że w niektórych miejscach zmatowiał (np. tam, gdzie przesuwałam po nim puszkę z mlekiem). Gorących garnków/patelni na nim nie stawiam ale gorące talerze tak i nic się nie działo

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć!

Odnośnie Virginii to zastanawiało mnie to samo, o czym pisała Smarrita: nagle przestała wrzucać zdjęcia Natalki na FB. Też często myślę co u nich, a parę razy nawet mi się śniły.

Jeśli chodzi o własny pokój to na razie nie mamy warunków, więc Emilka śpi z nami nie tylko z wyboru, ale i z konieczności. Chociaż chyba tak czy inaczej nie jestem jeszcze gotowa na przecięcie pępowiny
Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się pójść na swoje, wtedy pomyślimy o przeprowadzce.

Głowę myjemy 3 razy w tygodniu.

U nas wciąż ciężko.
Mamy już za sobą kłopoty żołądkowe, ale teraz dla odmiany Emilka w nocy nie chce spać. Jeśli śpi to tylko na rękach, odłożona do łóżeczka lub położona razem ze mną w łóżku drze się jakby ją obdzierali ze skóry.
Wydaje mi się, że brakuje jej mleka w nocy, ale jeszcze przez kilka dni boję się jej podawać nabiał.
Czytałam o Enfamilu 0Lac, ale zdania są podzielone: u wielu dzieci powodował bolesne zaparcia.
Na razie biorę ją na przetrzymanie, chociaż jest coraz ciężej i brak snu coraz bardziej daje się we znaki.

Jak na złość wszystkie problemy skumulowały się w momencie, gdy poszłam do pracy, ale cóż... Nikt nie mówił, że będzie łatwo
trzymaj się Limonko! i oby Emilce szybko przeszło.


my dziś na szczepienie, chociaż Kuba ma trochę katar i się jeszcze waham czy w ogóle iść
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora