Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna, dietka, odchudzanie, pełno u nas młodych panien! :D PM 2016, cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-24, 12:11   #1500
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Wiosna, dietka, odchudzanie, pełno u nas młodych panien! :D PM 2016, cz. 28

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
A! No i mój Tż zakochany w mustangu również. Ja wybieram czym pojedziemy i chcę mu zrobić taką niespodziankę
Super! Mustangi są świetne, nasi przyjaciele mają i będą wieźć innych przyjaciół do ślubu właśnie.

Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
A my wszystko robimy razem, ubierać też się mieliśmy razem ale jednak to, będziemy oddzielnie. Do ślubu razem będziemy szli, nie będzie mnie Tato odprowadzał, zresztą raz tylko spotkałam się z takim rozwiązaniem. Fajne to jest również, ale ja jednak wolę z moim N
Nawet suknię chodziliśmy szukać razem. Myślałam, że Panie w salonach się będą dziwić, że z narzeczonym przychodzę suknię mierzyć, ale nic takiego nie było. Natomiast nasza znajoma bardzo się zdziwiła, że razem chodziliśmy, powiedziała, że to dziwne, że z siostrą czy koleżanką powinnam, że ona to chciała zrobić wrażenie na swoim i jemu się podobać najbardziej. A ja właśnie dlatego wolę chodzić z moim N mierzyć sukienki, bo przynajmniej od razu może powiedzieć co mu się podoba (na szczęście mamy ten sam gust). Nawet mi wcześniej linki przysyłał, szukał w necie sukienek i mi pokazywał. Mój najlepszy doradca, ma oko i zwraca uwagę na szczegóły, więc nawet zadawał paniom pytania na które ja bym nie wpadła
No i też spoko, ja bym nie chciała z Tżtem chodzić po salonach, ale to już każdego wybór.


Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
My chyba taki będziemy mieć
Bardzo ładny i taki klimatyczny, czarna wołga jak z urban legend.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko DJ i video i przez rok spokój
Noo jak teraz mi nie da znaku życia to go sama [COLOR="Silver"]
Super. My też teraz jeszcze video i z takich dużych rzeczy będzie spokój.



A co do samochodu to ja mam nadzieje, że wszystko się uda załatwić na miejscu, więc samochód nie będzie potrzebny, a przygotowywać chcemy się tak jak ostatnio, dziewczyny osobno, chłopcy osobno. Wydaje mi się, że takie "wyprowadzanie" jak w staropolskich zwyczajach w naszym klimacie ślubnym fajnie się sprawdzi.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora