Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-25, 12:51   #4788
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też niedługo śmigam Nie wiem, ile dziś mnie czeka, bo jadę z kumplem i on wyznacza trasę, ale ile by nie było - pogoda piękna, więc pewnie mniej niż wczoraj nie zrobię
No szkoda, że daleko Fajnie by nam się razem jeździło


Dziś na wadze -1 kg, czyli równe 55. Pstryknęłam fotki porównawcze i widzę, że już jestem blisko celu. Cały czas jeszcze muszę intensywnie pracować nad brzuchem, bo chciałabym lekko wyrzeźbiony, a póki co niewiele widać. Ale ogólnie jest dobrze, obym to utrzymała
Miłego dnia
Ja niedawno wróciłam...zrobiłam 46 km w 2,5 h Ale powiem Ci, że mnie d... boli strasznie Przydałyby mi się takie spodenki z wkładką, ale zawsze się ich bałam z uwagi na to, że dodatkowo powiększą mi tyłek Wolę już mieć większy niż ledwo siedzieć pod koniec jazdy
A Ty w ogóle z jakiego regionu Polski jesteś ?
Brawa za stracony kg Pewnie już masz perfekcyjną figurę także wstawiaj te foty i się nie zastanawiaj
A w ogóle to mi endomondo pokazuje, że spaliłam na tym rowerze 1140 kcal Jakoś mi się nie chce w to wierzyć A jeżeli nawet spaliłam z 800 to w tym dniu mogę chyba zwiększyć dawkę przyjętych kcal
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51170844]
Obiady bede jadla, ale po prostu bede uwazac na porcje No i tez mieszkam w bardzo ladnej okolicy (Podkarpacie, godzina drogi od Bieszczadów) - dookola laki, pagórki i lasy, wiec bede duuuuuzo spacerowac, bo bardzo to lubie Staram sie przylatywac tak jakos 3 razy w roku - nieduzo... Ostatnio mnie to gnebi troche, chcialabym byc troche blizej rodziców, zeby wpasc przynajmniej raz na miesiac na weekend, wybrac sie czasami z mama na zakupy, itd. Brakuje mi tego. Jestem podekscytowana tym wyjazdem A zostaje na pelny tydzien - dokladnie w nastepna sobote juz wracam.


Jedz i kup sobie cos ladnego Humor to kazdej kobiecie poprawi, a jeszcze jak maz nalega, to juz w ogole Dzieki Wylot mam o 18ej, na lotnisko bedziemy wyjezdzac ok. 14:30. Bede na lotnisku w Rzeszowie o 21ej i tata mnie odbiera z siostrzenica i pozniej do domku i bedziemy ok. 23ej Dzisiaj sobota, wiec rosolek maja, to sobie zjem sam rosól po przyjezdzie.

Ja dzisiaj zjadlam jajecznice ze szpinakiem i grzybkami. Popijam wlasnie herbate, juz w 2/3 jestem spakowana, moge sie wyluzowac teraz troche [/QUOTE]
No to okolicę masz idealną do spacerków Dobre i 3 razy w roku hehe Może za parę lat przeniesiesz się bliżej rodziców
Udanego lotu i odezwij się jak będziesz na miejscu
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora