Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-26, 10:47   #25
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Na pewno Nearly Naked się nie sprawdzi u osoby z tłustą cerą! Nie kupuj go Ja mam cerę czasami normalną a czasami suchą i po 2h się świecę, pomijam że ten podkład włazi mi w pory i jest bardzo nietrwały, znika po 5h. Niech nikt go nie kupuje :P Ja nie wiem czemu na youtubie jest zachwalany (ekhem maxineczka). Dla mnie to jeden z najgorszych podkładów. Choć pamiętam, że pierwszy raz jak go użyłam to mi się podobał, dopóki nie zniknął z twarzy. I to nie ma znaczenia czym nałożę, czym przypudruję, czy też jaki krem/żel mam pod spodem. Jeszcze odcień Shell mi ciemnieje więc no nie polecam Dziewczyny, nie polecam

U mnie najdłużej mat trzyma Maybelline Affinitone. Ja wciąż nie znalazłam swojego ideału jeśli chodzi o podkład, ale ten jest dość dobry. Zimą często nasuwam też szalik na twarz i nos (wiem, nie powinno się tak robić:P) i on jako jedyny się nie ścierał z twarzy jak tak robiłam. Ale nie stosowałam nigdy podkładów typowo matujących, więc nie mam porównania. Bo Revlon Colorstay też używałam ten do cery suchej i normalnej. Loreal True Match też ma matowe wykończenie (i podobną konsystencję), ale moim zdaniem jest gorszy od Affinitone'a bo się ściera bardzo łatwo i znika.

Czy ktoś dobry mógłby mi podrzucić link do zdjęcia tego korektora z wibo i cc z bell?
BELL, Hipoallergiczny CC Cream;
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...m-make-up.html
WIBO, korektor rozświetlający Deluxe Brightener:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...rightener.html
Nearly Naked jest OK do cery suchej. Trwałość rzeczywiście słaba.
Kupowałan na ekobieca za 19,99zł

Bardzo mi przykro dziewczyny, ale moje recenzje znikły z KWC, bo były niezgodne z regulaminem - za krótko używałam tych kosmetyków . W sumie logiczne, ale mam pewne doświadczenie z kosmetykami i wiem jak produkt będzie się zachowywał po paru użyciach. Chyba nie będę wstawiać ponownie - recenzja była dość długa. Same oceńcie te produkty.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-26 o 10:59
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora