Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-26, 10:50   #4800
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez magdallenax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szalejecie z tymi rowerami - .
Ja już po podwójnej imprezce - czyli córci urodzinach i teścia imieninach. Skusiłam się na kawałek tortu, ale wyglądał tak smakowicie, że oprzeć mu by się nie dało. W smaku też niebo w gębie, na szczęście skończyło się tylko na kawałeczku.

Mój tydzień z Chodakowską skończyłam w czwartek - byłam jednak wykończona - nie wiem, czy tym wstawaniem o 4 czy ćwiczeniami, ale jednak nie dałam rady. Ale na udzie jest przez tych parę dni 0,5 cm mniej - także wow.

Było wczoraj parę osób, których chwilę już nie widziałam, i wszyscy mówili, że coraz chudsza jestem. Porównywałam zdjęcia sprzed sylwestra z wczorajszym i efekt rzeczywiście jest super - później jak ogarnę, jak je wrzucić do klubu, to to zrobię.

Na razie uciekam, bo muszę ogarnąć po wczorajszych imprezkach - teścia niby w domu obok, ale ogarnąć i tak muszę pomóc
za spadek, a ten kawałek tortu to zasłużony
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Haha nie mogę..też masz wędkarza Ale to taki zapalony karpiarz co jeździ na kilkudniowe zasiadki i ciągle przegląda w necie sprzęt wędkarski i ma samych kolegów wędkarzy, czy masz wersję bardziej soft ? Ja często z nim jeździłam pod namiot na kilka nocek, ale na razie nie mogę bo jedzenie na rybach jest niezbyt zdrowe Choc jak się chce to da się coś zdrowszego zorganizować

Co do najdłuższej trasy to ja zrobiłam kiedyś coś ponad 80 km na trasie Władysławowo-Hel Nóżki potem bolały kilka dni

Przed chwilą wstałam, zjadłam owsiankę z mlekiem i na 9.00 jestem umówiona z koleżanką na basen Potem mam iść z TŻ-tem na tenisa więc zapowiada się aktywna niedziela Tylko ciekawe w jakiej formie będą moje nogi po wczorajszym rowerze...
Na szczęście mam 'wersję soft' Czasem jakieś zawody albo łowienie rekreacyjne, ale sprzętu ma prawie jak zawodowiec

U mnie chyba będzie dziś leniwie. Trochę czuję nogi po wczorajszym pedałowaniu, ale ogólnie nie jest źle. Może jak mi się zechce to zrobię krótką przejażdżkę wieczorem, a jak nie to będzie dzień regeneracji.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora