Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 10:55   #2990
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
hehe a mi właśnie to ginekolog proponowała;d ale mówiłam, że raczej się nie zdecyduje na to bo nawet o tym nie słyszałam. A ponad 200 euro za to...

w tej gazecie gin pisze, że to jest tylko zdzieranie kasy, bo nie ma dowodów na to, czy te kobiety, które to stosowały miałyby dłuższy poród bez tego a cena jest kosmiczna


Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość

Może każdy organizm inaczej reaguje na braki magnezu. Można go brać w ciąży, więc na pewno nie zaszkodzi, a może jednak...
ja dzisiaj kupiłam Chela Mag B6 Mama - typowo dla kobiet w ciąży. Właściwie niczym nie różni się od zwykłej chela mag B6, z tym, że ten jest niby hipoalergiczny... ale cena ta sama

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

mms, w mojej rodzinie wszystkie dzieci jadły czekoladę po ukończeniu 6 mc Ale masz rację, "każda mama decyduje sama"
Kocyk ładniutki Chociaż na cieple dni polecałabym bawełnę, ale na przejściowe czemu nie

Matko, a ja coś pisałam o czekoladzie ? Bo nie przypominam sobie no chyba, ze już mam taki budyń w głowie

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Nom... Super ciuszki... Ja tez nigdy nie potrafie nic ciekawego znalezc...

a w naszych lumpkach są takie cuda, że zawsze jak tam jestem ciężko mi się powstrzymać, żeby czegoś nie kupić... no ale trzyma mnie fakt, że tyle rzeczy dostanę od siostry i kuzynki, że połowy z tego nawet nie założę, bo Mały zaraz wyrośnie...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora