Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - koszmarna przeszłość chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-30, 13:49   #272
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: koszmarna przeszłość chłopaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie szanuję tamtych lasek. Niech sobie każdy robi co chce, dla mnie dziewczyna która uprawia seks na pierwszej randce się nie szanuje i ja nie muszę mieć do niej szacunku Niech sobie będą wyzwolone, ale dla mnie to obleśne.
Co nie zmienia faktu, że on też się źle zachował, gorzej od nich. Wina leży po obu stronach.
Moim zadaniem to dobraliście się idealnie.
Masz mało szacunku do innych ludzi tak, jak i on. Uważaj tylko, abyś i Ty się nie przejechała.

Swoją drogą myślę, że te dziewczyny mogą wyjść na tym lepiej od Ciebie. Po jednym, czy dwóch razach mogły poznać z kim miały do czynienia i wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość. A Ty będziesz tkwiła teraz w związku z tym typem i wierzyła w jego mrzonki. Współczuję.

Co do zmiany, to tak ludzie się zmieniają. Ja się z tym jak najbardziej zgadzam, ale to się nie dzieje z dnia na dzień. Do tego potrzeba czasu i pracy nad sobą. Jak czytam o 20latku, który w Twoim mniemaniu się "zmienił" w miesiąc, (a jeszcze niedawno robił co robił i był jaki był) i wszystko, co wcześniej to były "błędy młodości" to chce mi się śmiać . Tym bardziej, że rozmowa z kolegą była świeża i nie świadczy ona w żaden sposób o tym, aby się zmienił. Łykasz wszystko, aż miło. No ale ok, masz 17 lat i może inaczej postrzegasz "czas", bo miesiąc to jest po prostu nic.

Poza tym, to znasz wszystko tylko z jego relacji, nie wiesz tak naprawdę, jak te wcześniejsze znajomości wyglądały. Może nie były takie jednorazowe i urabiał je tak jak Ciebie. Zresztą to bez znaczenia, chłopak jest obleśny a Ty razem z nim.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2015-04-30 o 13:54
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora