Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-01, 10:03   #69
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: odżywki bialkowe

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za linka Przeczytałam cały artykuł i dalej nic nie wiem może mogłabyś mi podpowiedzieć, więc ok 20 kończę trening, zanim wrócę do domu jest godzina 21, ok 21;30 padam spać. Ostatni moment na jakąkolwiek odżywkę jest od razu po treningu. Powiedz proszę, czy białko o tej porze zachamuje nocny katabolizm i nie spowolni metabolizmu? Kurcze, długo walczyłam z endokrynologiem i dietetykiem , żeby ogarnąć moją tarczycę i dietę, i w końcu zaczęłam chudnąć i nie chciałabym zaprzepaścić moich wyników, a naprawdę nie mam kiedy sobie czegoś przygotować

Jeśli mogę również prosić, wrzućcie linka do sklepu albo do sprzedawcy na all gdzie są odżywki. Smaki które wymieniacie wywołują u mnie ślinotok
w komentarzach była dokładna odpowiedź na Twoje pytanie ja bym wzięła na Twoim miejscu WPC lub WPI, bo po treningu potrzebne jest przede wszystkim szybko wchłanialne białko a zanim położysz się spać to i tak mija jednak ponad godzina. ewentualnie tak jak zaproponowała kaluo88 połączenie koncentratu i kazeiny ja też mam problemy tarczycowe i żaden rodzaj białka, który stosuję (po treningu WPC, na noc jeśli nie trenowałam wcześniej kazeina) nie utrudnia mi odchudzania

ja sobie chwalę odżywki marki KFD... świetna jakość, ogromny wybór smaków i przystępna cena... smak karmelowo-mleczny miażdży super jest też smak krem truskawkowy białka od MyProtein, ale ono jest już trochę droższe

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2015-05-01 o 10:07
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując