Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-04, 17:19   #18
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Ależ zazdroszczę tego festiwalu Czekam aż "Plemię" wyjdzie na DVD, bo nie mam jak zobaczyć, a chcę baaardzo.

Wczoraj widziałam "Życie jest piękne", mój TŻ nie mógł uwierzyć, że oglądam po raz pierwszy No film po prostu wspaniały, inaczej go opisać nie można. Dowód na to, że i w Europie da się robić filmy, które mogą powalić na kolana cały świat. Pomysł GENIALNY, wykonanie koncertowe (ten chłopiec był cudowny! ). Jestem pod ogromnym wrażeniem. Prawdziwa perełka, nie do porównania z niczym. Daję 9,5/10 bo nie wiem, czy to arcydzieło (na pewno blisko) i dlatego, że końcówka była (dla mnie) przewidywalna i znacznie opadły emocje. Na pewną kiczowatość tego filmu nie zwracam uwagi, bo to najwspanialszy, prawdziwie bajkowy rodzaj kiczu. Polecam każdemu, kto się uchował i nie widział. Ostatnio tak się czułam jak widziałam "Króla Lwa" 20 lat temu
Jak dla mnie w Europie, ogólnie rzecz biorąc, powstają lepsze filmy niż na innych kontynentach.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Northmen - A viking saga (2014) - 6/10.
Jak wyżej - nic wybitnego ani oryginalnego, ale bardzo dobra rozrywka.
Jak ktoś ma ochotę popatrzeć na facetów wywijających mieczami, jakkolwiek to brzmi, to bardzo polecam.
I wojowniczego księdza Robaka
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora