Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-05, 09:12   #3591
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

witam kobietki!
u nas tez lało w nocy i rano.. ale co dziwne jest cieplo na dworze ale tak świeżo fajnie.. widze teraz slonko wyszlo tak milo ze az umylam podlogi kurze starłam okna pootwierałam teraz pije kawke i siedze w necie..
poza tym śnily mi sie znowu glupoty budzilam sie co chwile.. snilo mi sie ze całowałam się z moim szwagrem!
widze tematy tutaj macie..

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
mms na razie mu wykrajałam z chleba buźki..serduszka i tylko rozgniatał, taką miał frajdę On ma swoje jakieś wizje..potrafi właśnie nie zjeść żelka od wujka bo jest w kształcie węża.Zamiast jeśc jak jego kuzyni on się bawił i wolal sssss a jak mówie no mozesz zjesć synek to wołal blee fujj Ręcę opadaja... dziś mu pozwoliłam jeśc makaron rękami.. chociaż jak pojdzie do przedszkola panie się załamią-
co do jedzenia u dzieci ja cie baardzo rozumiem..
nie chce tego wspominać ale wspomnę bo przez ten Autyzm mojego synka jego żywienie wygląda jeszcze gorzej niz marudzenie i zmiany w smakach..
on to w ogóle mało je.. lekarz mowi wlasnie" jak zglodnieje to zje sam!" "ważne że pije dużo.." Mój synuś to nie je ani owoców (a kiedys jadł) ani warzyw.. ani jogurtów ani dżemów.. za to ser, jajka gotowane, chleb suchy lub z serem albo nutellą.. obiady wszystko oddzielnie np ziemniaki i obok mięso .. Nic mieszanego rzadnych sosów zup ani gulaszy itp.. makaron suchy platki suche.. no tez lubi jesc rekami ale dzieci tak mają już pozwalam mu czasem jak ma zjesc to niech je i rekami wazne je zjadl
takze spokojnie.. dzieciom sie i tak smaki co chwile zmieniają..

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
ale suuuper daj linkaa
ja cały dzień na zakupach w necie oszaleję


edit : znalazlam... Dałaś 550zł za fotelik do karmienia? OMG
oo ja tez chce kupic taki droższy.. wlasnie dlatego bo jest 2w1 .. fotelik to karmienia razem z leżaczkiem.. kolo 140 eu kosztuje u nas


Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
Witam się w 25tc Trochę mnie nie było, ale jakoś nie potrafiłam się wbić w rozmowę...




Coś takiego? Heheh mam tak kilka razy dziennie. Najgorzej jak jedna się tak wypnie, a druga po drugiej stronie brzuszka, aż mnie to boli Czuję takie mega rozciąganie w środku, ciężko to opisać. Dla porównania drugie zdjęcia normalnego brzuszka bez harców w środku

Widzę, że temat imion na tapecie - u nas też. Co myślicie o imionach Milena i Hania? Zastanawiam się czy pasują do siebie, ponieważ wydaje mi się, że każde z innej parafii Drugi pomysł to Zosia i Hania, jednak Milenkę od zawsze chciałam
I milena i hania mi sie podoba..
może Nadia, Mia, Emilia, Eliza, Amelia ... tez ładne..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora