Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-06, 13:31   #999
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Wreszcie zanabyłam coś do brwi, aby zniwelować ich naturalny ciemny kolor - padło na Pro Longa Waterproof Brow Set w szczoteczce - Emphatically Blonde. Kredki i zele odpadały, bo małowały mi skóre a nie włoski brwi, a ten jest idealny.

No i odebrałam pędzelek z W&D 126

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oj, to daj proszę koniecznie znać, jak już odpakujesz, jak wygląda ten kolor, bo właśnie na Accentuated zerkam "Ashy brown" brzmi jak coś, co może być odpowiednie. Mi dosłownie ŻADNA kredka do brwi nie pasuje ze względu na zbyt duże ciepło odcienia, tylko Shiseido w odcieniu o nazwie – uwaga – Black ;-) Ale ona jest dość twardawa, a chciałabym mieć też coś o bardziej woskowej konsystencji. Kuszą te wszystkie wychwalane Anastasia Brow Wizy i Hourglassy, ale w ciemno przez internet tego nie zamówię, nie widząc koloru, a teraz nowe odcienie w MACu narobiły mi nadziei
Te nowe kredki macałam wszystkie - odpusciłam - strasznie twarde. Az dziwne, bo pamietam, ze Lingering z tej samej serii taka nie była.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora