Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-06, 16:21   #3036
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Próbowałam nawet filmik nakręcić ale ani aparat cyfeowy ani ten w telefonie nie dał rady uchwycić efektu jedynie pyłek w słoiczku na zdjęciach lekko opalizował
niestety są lakiery, których za cholerę się nie udaje oddać na fotce

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam na razie zaległe wiosenne listki!
idealne kojarzy się ze świeżo skoszoną trawą

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I ja też mam mani na blogu kilka zdjęć i opis.
bardzo ciekawy lakier

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Po poprzednim przeczesywalam internety w ich poszukiwaniu, ale nic nie znalazlam

Dziewczyny, wierzycie w to, ze plytka paznokcia moze sie wydluzyc? To jest bardziej przyrosnac? Podobno jest to mozliwe dzięki olejowaniu paznokci. Ale jestem baaaardzo sceptyczna w tej kwestii. Mysle, ze płytka to kwestia genow, zwlascza, gdy widze swoje dziecko z identycznymi jak moje pazurkami
no pewnie moje dwa lata temu były dwa razy krótsze od płytki, jaką mam teraz

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak jest taki żółtawy, co też dziwi, bo ja zazwyczaj sie z żółtkami nie lubię

Apropos MZOL... Śniło mi się dziś, że byłam na jakimś przesłuchaniu, i mi facet powiedział, że ilość lakierów jaką posiadam jest nielegalna.
Na własny użytek można mieć tylko 167 butelek. Powyżej tego tzreba skłądać papiery o zezwolenie
czasem to po prostu TA żółć

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję

Teraz nadrabianie.
jaki śliczny kształt no a o lakierze nadal to samo myślę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bosze Han, dopiero zobaczyłam Twój podpis Jak za dzieciaka usłyszałam tę piosenkę, tak do tej pory kocham
haha ja też uwielbiam tę piosenkę od kilku ładnych lat

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny prośba - mogłybyście zerknąć przy okazji wizyty w Rossie czy stoją na półkach odżywki SH Complete Care 4w1 w różowej flaszce? U mnie najniższe półki z odżywkami SH wymiecione prawie całe, ale patrzyłam na kartoniki z cenami i wcale nie znalazłam... może mi się umaniło, że były?
byłam dziś, ale nie widziałam tego :/

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest! Wczoraj byłam u fryzjera, to i na paznokciach zmiana, czyli kwadraty

Cofnął mi się przyrost..
ładne kwadraciki


to ja w końcu pokażę swoje paznokcie, dużo paznokci
najstarsze, pseudo kwiatki i kropki


Sensique Confetti


CC - Sugar Baby na warstwie jakiegoś nudziaka. wyszedł bardzo szaro, ale w rzeczywistości taki nie jest, a koloru oddać się nie dało :/


nie, nie zgadałam się z Miał co do tego mani, czysta telepatia


i dzisiejsze piękny nudziak z Eveline, no cudo i białe stemple :P
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora