Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-07, 09:57   #498
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Dzięki, a gdzie jej szukać?
Chyba tylko sklepy internetowe niestety...

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Na mokre włosy nakładam mieszankę: 1 łyżka Kallosa Omega + 1 łyzka oleju. Albo na mokre włosy kładę maskę nawilżającą i na to olej Nie chodzi mi o emulgowanie oleju odżywką/maską

Czy takie olejowanie na maskę albo z maską da takie same efekty jak przy zwykłym nakładaniu - wyłącznie oleju przed myciem na sucho?
Myślę, że to może działać nawet lepiej niż olejowanie na sucho

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze ja mam 2a i Dalam sobie spokoj z mega wydobywaniem skrętu. Ciesze się ze włosy sa zdrowsze a ja wiem więcej na temat ich pielęgnacji
Witam, tesknilam za Wami

Mialam wszystko denkowac ale sie nie da... Zamówiłam aloes, kallosa bananowego, olej krokoszowy,ziaje wygladzajaca
Mężowi wczoraj wepchalam hegrona do mycia, trochę sie skrzywial ze znowu nie szampon ale powiedział ze go wykończy

I próbowalam wypić oleju lnianego, bo widzialam ze pisalycie, ale nie dam rady, beee!
No często z 2a da się zrobić niemalże proste włosy, jak się wysuszy chłodnym nawiewem
Olej krokoszowy, ach

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A jakie odżywki z YR polecacie? Miałam do kręconych i odbudowującą, zastanawiam się nad kolejnymi, ale boje się przestrzelić
Miałam tylko te dwie, o których piszesz Ale czaję się na maskę odbudowującą

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Kupiłam Kallosa Cherry i jest duże prawdopodobieństwo, że wrócę jeszcze po Blueberry Strasznie mnie te maski kuszą
Olejowałam wczoraj kiełkami na Seri miodową, moje włosy nie lubią gliceryny, no ale chciałam zobaczyć, co to będzie. Zmyłam mieszankę serical crema al Latte i zrobiłam później jedynie płukankę z siemienia. I włosy są dziwne, albo Seri nie jest dla nich, albo mycie odżywką. Ostatnio jak olejowałam i zmywałam sericalem i nie dawałam nic po, to było całkiem fajnie. Będę musiała jeszcze olejowanie na Seri przetestować z myciem samym szamponem włosów, tak samo jak mycie tą mleczną maską. Włosy są aktualnie po tym niby obciążone, a niby spuszone. Może olej źle domyty Nie mam pojęcia.
Mam seri, ale arganową, coś mi w niej chyba nie pasowało, ale jeszcze to zbadam za jakiś czas

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jak czytam wasze posty zaczynam sie zalamywac Wszystkie probujecie, kombinujecie, kupujecie, a ja mam ostatnio takiego lenia, ze ledwo odzywke chce mi sie nalozyc
Czasem tak jest Ale jak widzę, że włosy zaczynają być wtedy w gorszej kondycji, biorę się za pielęgnację i dostaję kopa

Cytat:
Napisane przez martyyn Pokaż wiadomość
Dziewuszki, dziwna sprawa: od jakiegoś czasu używam combo, które moje włosy całkiem lubią - alterra z granatem, kallos jagodowy i olejek arganowy przed suszeniem/ wyschnięciem. Jeżeli suszę włosy suszarką (letnim nawiewem), to są supergładkie, a jeżeli schną na powietrzu, to są tak niesamowicie szorstkie i puchate, że tak źle nie wyglądały chyba jeszcze nigdy. Widocznie suszenie domyka trochę łuski, ale żeby była aż taka różnica? Macie jakieś pomysły, dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić?
Moje po wysuszeniu naturalnym wyglądają dużo gorzej
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora