Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 14:21   #1759
gtagta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
do-farbowanie włosów

Witam serdecznie Po wielu przejściach z włosami ostatecznie udało mi się wyhodować odrost mniej więcej za uszy. Może aż tak bardzo to nie razi, ale mam wrażenie jakby każdy się na to patrzył, że są takie niezadbane. Naturalny swój kolor mam dość ciemny blond, a część włosów farbowanych to taki mix blondów, który powstał po dekoloryzacjach etc. Mam bardzo gęste włosy i z 2 miesiące temu byłam u fryzjera pozbyć się chociaż odrobiny tych brzydkich blond pozostałości i nadać fryzurze lekkości. Włosy mam różnej długości i są takie przed łopatki. Widać, że te blond są zniszczone, ale nie mogę ich już obciąć bardziej. Czy można zrobić tak, żeby tylko pofarbować te blond końce na mniej więcej mój kolor odrostu? Jak mówiłam mam dość ciemny blond, co kiedyś skusiło mnie na farbowanie na ciemno... i tzw ' pazurki'? Czy taki zabieg może sprawić, że te końcówki włosów mogą być odrobinę zdrowsze, albo chociaż tak wyglądać? Nie chciałabym farbować odrostu. Czy fryzjer chciałby takie coś zrobić? Pozdrawiam serdecznie
gtagta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując