Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża po 7 msc związku a niepewność odnosnie slubu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 16:45   #912
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ciąża po 7 msc związku a niepewność odnosnie slubu

Cytat:
Napisane przez zenobiaa Pokaż wiadomość
moja matka tez kompletnie bezmyslnie wyszla za maz. rozwiedli sie jak mialam 10 lat. rowniez nigdy nie ulozyla sobie zycia. obecnie tez tkwi w beznadziejnym zwiazku.

zastanawiam sie czy to tylko moje wrazenie, ze takie osoby jak autorka czy nasze matki nigdy nie dojrzewaja. wiele osob pisze, ze autorka kiedys sie obudzi i pojdzie po rozum do glowy. mnie sie jednak wydaje, ze takie osoby po prostu nie maja zdolnosci do glebszych refleksji. moze sie myle. co o tym sadzisz?
Tak, są takie osoby, które nie ułożą sobie życia, bo najtrudniejsze co jest, to zobaczyć to, w czym się jest, w co się wdepnęło- realnie. I szukać dla siebie ratunku.
I zarówno Ty, jak i Tyene jesteście ofiarami takich kobiet, ale gdy to się przerobi (a to trudna i ciężka droga) jest szansa mieć własne życie szczęśliwe i dobre.

Ale założycielka tego wątku- jak zauważyła Tyene- wchodzi w rolę , w jaką w podobnym wieku weszła jej matka. I wszystko wskazuje na to, że powtórzy jej los- a sama go wybrała.

I dlatego powtórzę: jak cholera mi zawsze dzieci w takich związkach żal na maksa i to zarówno gdy są malutkie, a także wtedy gdy dorastają i zaczynają mieć świadomość tego, co jest nie tak.

Cytat:
nikt nie odchodzi gdy leca talerze, telefony przez okno itp.
- serio nie? No patrz, dziecko, kiedyś gdy byłam młodą dziewczyną mój chłopak wyskoczył do mnie ze słowami "spierd...j"- co dokładnie zrobiłam , w zadku mając przeprosiny, obiecanie, że już nie itd. (i potem okazało się, że bardzo dobrze zrobiłam)- ale dla mnie to w sumie jedyne paskudne dla mnie zachowania faceta wobec mnie.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2015-05-09 o 16:48
madana jest offline Zgłoś do moderatora