Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 19:34   #3142
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Jestem, żyję ale co to za życie miało być wolne a tu dufa
Nic to, nadrabiam i z góry przepraszam za post pod postem

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie no co Ty, jeszcze mnie ktoś do MZOLu podpiehdoli i mi wszystkie dzieci odbiorą

ja jeszcze nerwy mam.. jeszcze będę walczyć

Bądź dzielna

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziękuję Poprzednie nosiłam 2 tygodnie później już zaczynało odchodzić przy którymś zmytym mani
O to wcale nieźle W sytuacjach awaryjnych dobre rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja mam na razie zaległe wiosenne listki!
Śliczne takie żywe jak wiosenne roślinki po deszczu

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I ja też mam mani na blogu kilka zdjęć i opis.
Świetny jest

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Apropos MZOL... Śniło mi się dziś, że byłam na jakimś przesłuchaniu, i mi facet powiedział, że ilość lakierów jaką posiadam jest nielegalna.
Na własny użytek można mieć tylko 167 butelek. Powyżej tego tzreba skłądać papiery o zezwolenie


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie znowu nudno, że aż nie wiem czy tu wrzucać
Znowu Savina Oragne Blast - jak słowo daję mój folder ze zdjęciami paznokci zrobił się różowo-pomarańczowy A same kolory nosi mi się równie swobodnie jak czerwień
Pomodziłam ostatnio z kształtem, nie ma takich wyraźnych czubków, ale podoba mi się i się dobrze czuję
Oczotrzaśne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja nie wierzę, ja to wiem klik
Ale to nie jest tak, że "dzięki olejowaniu", oczywiście dbanie (różnorodne, nie dam olej) na pewno wskazane, ale moim zdaniem głównie tu decyduje budowa płytki/palca ogólnie. U mnie np jeden paznokiec na 10 nie chce przyrosnąć, tzn też przyrósł, ale nadal jest wyraźnie inny od reszty i już nie liczę na to, że się to zmieni. Wg mnie pomocne w przyrastaniu jest noszenie dłuższych paznokci. Wtedy paznokcie się trochę zawijają, naciskają na płytkę. Ale właśnie od budowy paznokci zależy jaka to będzie długość, u niektórych wystarczy by tylko za opuszek wystawały, albo były równo z nim.
Ja przez jakiś czas miałam problem z rozdwajającym się notorycznie kciukiem w efekcie czego był cały czas krótki i od razu przyrost mi się nadrywał i cofał.
Oooo matko czemu ja wcześniej nie widziałam tych fotek Niewiarygodne !!!!
Uważam, że Twoja i Amelki przemiana jest NIEDOUWIERZENIA
Cdn...
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora