Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-13, 13:00   #263
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

co tam, co tam. Odnośnie nocnych pobudek to u nas tego nie bylo, poza jakimiś chorobami czy wychodzącym zębem ale mały bardzo długo wstawał ok 5 rano. Masakra. Marzyliśmy o dłuższym spaniu. Nie było tak, że jadł mleko i kima dalej tylko był gotowy do zabawy, nawet nie szczególnie był głodny. A padał ok 19, nie chciał dłużej siedzieć. próbowałam go zapychać na noc kaszkami (no też bobovita często, też z cukrem bo niestety akurat w moich sklepach bardzo trudno trafić na takie bez) ale kompletnie to nie pomagało na późniejsze wstawanie. No i tak jakoś nagle mu się odmieniło, zaczął robić dłuższe drzemki w dzień, tego się bałam, że wtedy w nocy jeszcze wcześniej zacznie buszować. A tu niespodzianka. Zaczął chodzić spać ok 20tej, a wstaje ostatnio przed 7! Dla nas to ogromna radość. Nie ma tu zbyt naszej zasługi, przyszło to z czasem. Właściwie jedną rzecz zmieniliśmy-po 18 chodzimy na wieczorny spacerek, mały się na nim wybiega, przewietrzy. Może to to.

Teqiba, mój też jest pożeraczem książek, w sensie dosłownym. Karton sobie wcina, drze, wszystko robi.

Odnośnie tematu klubu, to niech każdy się wypowie co mu leży na sercu. Myślę, że jeszcze temat będzie wracał przy okazji "powrotów", ale nie musimy już zaogniać sprawy i sobie dokuczać. Właśnie dlatego ten wątek mi się spodobał, że się nikt na siebie nie rzuca jak ktoś napisze np. że kaszkę bobovita z cukrem daje czy tam parówki, może takie akcje były, ja nie odgrzebywałam archiwum ale armosfera jaką ja poznałam jest super bo nikt się nie oceniał
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując