Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-17, 08:41   #3403
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wszystko zależy, jak na foto wyjdzie ale nie kupiłabym go sobie i tak
Czaję czaję
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o masakra :O znaczy się ten zmieniony kolor i tak jest ekstra, ale to totalnie nie Warhol dziwne rzeczy sie dziejo z tymi lakierami

dziękuję to jeszcze z zimy bodajże mani :P
Viv powiem Ci jak będę w Lbn, bo nie mam tej płytki przy sobie jak nie zapomnę :P

wezmę, wezmę mój na razie dalej taki sam
no ja też mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości
Nom, zaczynam się bać

Spoko

No to chyba trzeba jakieś zakupy poczynić, jako pretekst
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hej, przybywam dzisiaj z mani, w którym główną rolę gra piękny żelek z mnóstwem drobinek
Zdobienie, z tym szaraczkiem mi się nie podoba.. No ale pokażę

Mówiłam już, że długo nie wytrzymuję w jednym kształcie?
Raaaaany, rewela ten Evelinek Szkoda, że słaby w malowaniu, bo wygląda jak marzenie W ogóle całe mani świetne, połączenie spokojny szarak + wystrzałowy fiolet wygląda fajnie, kropki też!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zwariowałaś, chcesz, żeby się zapracowali? swoją drogą.. na lakierach z kolekcji Breaking Bad zastosowali motyw z pierwiastkami na naklejkach, super to wygląda, ale tam też kolory bym pozmieniała
no fajne, fajne.. ale z GOT to niewiele wspólnego mają


ja swój szklany pilnik mam już jakieś 4 lata chyba i tak się z nim delikatnie obchodzę nie zamieniłabym go na żaden inny, bo jest idealny
rób zakupy, przejdzie Ci

No widzisz, da się, a nie takie pierdzielenie Strasznie nie lubię takiego łapania na modne hasła (bosze, bosze! kupujcie, to PRZECIEŻ GoT!!one!one1)

Ja przeżyłam trzy szklane pilniki Wiem, bo wszystkie je mam, bo wszystkie wciąż piłują rewelacyjnie, tylko już nie są tak wygodne :x
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
łumieram- byłam z Młoda na zakupach, przetargała mnie po całym centrum handlowym, nóg nie czuję, portfel płacze, Młoda happy
Strój to taki zayebisty kupiłyśmy, że się nie mogę napatrzeć
A sobie kupiłam kombinezon na ramiączkach z długimi spodniami i jest super


Sio na zakupy, mi humor poprawiły choć boję się wejść teraz na konto
Dobry dzień, kombinezon mega

Jestem rozdarta Za jedną płytkę MoYou mogłabym mieć pięć małych Mundziaków, konflikt tragiczny
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora