Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyszłam za mąż za kłamcę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-18, 11:32   #29
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Wyszłam za mąż za kłamcę

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
a ja wierzę, że to może być prawda. mam przyjaciółkę, która 2 lata spotykała się z gościem. studiowal (wtedy akurat pisal prace licencjacką), pracował, kupił auto, planował z nią ślub, mieszkanie. cóż, pewnego dnia wyszło, ze on przeszło rok nie studiuje, bo go z uczelni wyrzucili, a nawet mi opowiadał jak to chodzi do biblioteki po materiały, opowiadał o pracy, nawet auto pokazywał - nieswoje. ten głąb nawet rodzicom nie powiedział (przez rok! na zaocznych studiach) że już dawno nie studiuje. pieniądze, które to niby zarabiał to była kasa którą dostawał od nich na opłacanie studiów. a on w weekendy całymi dniami włóczył się po centrach handlowych. wierzyć mi się nie chciało, ale mnie ta sytuacja przeraziła.
kobieto, rozwód w trybie natychmiastowym. nawet się nie zastanawiaj... takie budowanie alternatywnego życia, gdzie konsekwencje kłamstw mają oczywisty wpływ także na Twoje obecne życie kwalifikują go to wykopania na drugi koniec świata. nie zamieniłabym z nim już ani jednego słowa... bo zwyczajnie bym nie uwierzyła.
Dziewczyna kolegi nie powiedziała rodzicom, że wyleciała ze studiów. Przez rok. I nie poszła do pracy. A on był zachwycony, bo mieli tyle czasu dla siebie Zatem tak, są tacy ludzie... Nie da się ukryć.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując