Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POZNAŃ - Gdzie znajdę? Gdzie kupię? Gdzie załatwię?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 12:55   #3552
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: POZNAŃ - Gdzie znajdę? Gdzie kupię? Gdzie załatwię?

Cytat:
Napisane przez JogurtBrzoskw1niowy Pokaż wiadomość
Mój wątek chyba został usunięty więc może na wątku dla Poznanianek znajdę pomoc.
Mianowicie szukam sklepu z biustonoszami, gdzie otrzymam fachową pomoc i doradztwo w zakresie dopasowania rozmiaru. Zazwyczaj kupowałam w sieciówkach typu New Yorker, ale chcę kupić coś lepszego i wytrzymalszego. Niekoniecznie musi to być sklep z dużymi rozmiarówkami, zazwyczaj kupuję 75B/C.
Lepiej wybrać się do sieciówek typu Intimissimi, Triumph, Esotiq? Czy może znacie jakieś małe, fajne salony z bielizną? Ktoś miał doświadczenie z salonem Nipplex na Półwiejskiej i sklepem z bielizną na Długiej?
Raczej sklepy w okolicach centrum, mieszkam przy Półwiejskiej, a nie bardzo mam kiedy jeździć po mieście.
Ktoś coś?
Ja mogę polecić Esotiq na dąbrowskiego. Byłam razem z mamą. Często są ciekawe promoacje i warto iść z mamą czy koleżanką, wyjdzie taniej. No i rozmiar dobrany fachowo. Mnie ze standardowego 75B zrobilo sie 65D/E a mojej mamie z A na C
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując