Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-20, 07:46   #1291
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Przykre ...
Nawet nie wiem co napisac, bo w szoku jestem...
Nigdy w takiej sytuacji nie bylam ...
a bo te wszystkie ,,ploty,, to ja nie wiem. Ludziom się chyba czasami nudzi, zazdroszczą nam albo są zwyczajnie zawistni. Ja jak u nas takowe były zawsze potwierdzałam z uśmiechem od ucha do ucha i jakoś już dawno niczego dziwnego na swój temat nie usłyszałam Największą plotę o której kiedykolwiek usłyszałam była taka hehe aż śmiać się chce jak sobie przypomną Przeprowadziłam się z domu rodzinnego 300kg, poznałam męża, zamieszkaliśmy razem, jego znajoma rozpowiedziała wszystkim że się zwierzyłam jej że mam dziecko które zostawiłam w rodzinnych stronach i przyjechałam męża szukać informacja ta doszła nawet do jego rodziców Dziewczyna miała nie złą silę przebicia hehe I kiedyś spotkałyśmy się na wspólnym grillu ... Rozmawiałyśmy o tym czy planujemy dziecko itd to jej powiedziałam, że nie co ty ja jak wiesz jedno już mam więc mi wystarczy Jej mina bezcenna i już nigdy na mnie nic nie nagadała ...

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Dziekuje ale ja i tak bede kapać od poczatku także nie musisz pisac
Ja jeszcze gnije w łóżku ale zaraz musze wstac cos zjeść
Tak samo ja, u nas w szpitalu i tak po porodzie dzidziusia myją od razu. Dodatkowo będzie ciepło i moim zdaniem można myć od razu, zwłaszcza że pewnie się zapoci tu czy tam więc...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora