Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-20, 11:29   #29
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
eh, nadrabiałam was na telefonie, napisałam, a tu nowy wątek się zaczął :P
mała miała gorszą noc, budziła się co 3 godziny, przez 30 min ładnie jadła a przez godzine był ryk... w ogóle cały czas sobie pojękuje i charczy przez co nie mogłam porządnie zasnąć bo miałam załączony tryb czuwania. mleko ze mnie lało się dziś strumieniami w nocy, zamoczyłam piżamę i prześcieradło i obudziłam się mokra i klejąca :sciana: chyba muszę zacząć spać w staniku

tż mnie wkurzył.... ja spałam, a on przyszedł o 22 i powiedział że wychodzi NA CHWILE z kumplami na piwo do parku. mówię, że ok. po północy mała się budzi a jego nie ma... po drugiej zadzwoniłam i spytałam czy zamierza wrócić do domu... "tak, tak, niedługo będę". wrócił o 4. bo koledzy zrobili mu niespodziankę i się zebrali na pępkowe mógł chociaż poinformować wrócił z taką gorzelnią że ciężko było z nim spać... i jeszcze zapowiedził że w sobotę też wychodzi .... pewnie a ja będę sprzątać, gotować, prać, prasować, karmić, przewijać i uspokajać a ten będzie sobie kurna na impreski wychodził
to są kurde faceci ja coś czuję, ze u mnie też będą o to nerwy mam w ogóle wrażenie, że mój TŻ myśli, ze wszystko co związane z kp itp jest tak naturalne, że nie ma innej opcji żeby było inaczej..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując