Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-21, 10:17   #263
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Czesc, Mamuski!

Wszystkim rozpakowanym serdecznie gratuluje! Dzielne babki jestescie!!!

Widze, ze dietowe dylematy na tapecie. Ja raczej jem wszystko, staram sie unikac smazonego, ale to tez dla siebie. Od jakiegos czasu Stas mocno pierdzi, prezac sie przy tym i wiercac, ale nawet polozna mi powiedziala, ze poki mlodemu bardziej nic nie dolega, mam sie nie przejmowac. Od dwoch dni podajemy Biogaie, taki probiotyk w kropelkach. Zobaczymy, czy bedzie roznica

Czy ktores dziecko ma tez wrodzona dysplazje bioderek? Stasiula ma, tak samo, jak jego starsza siostra miala, jakues felerne dzieci mi sie rodza Musimy isc na kontrolne USG.
Czeka mnie tez wizyta u nefrologa, pediatra powiedziala, ze dosc spore to poszerzenie UKM

Nie pisalam Wam, tydzien temu bylismy na pierwszej wizycie u pediatry. Lekarka bez skrupolow stwierdzila, ze mam za malo pokarmu, bo Stas slabo przybiera na wadze. Myslalam, ze ja rozszarpie. Skora tez za zolta i trzeba sie juz tym martwic - dala skierowanie na badania krwi. Nerki tez kiepskie. Wylam jak bobr, ale mimo zalecenia dokarmiania, nie posluchalam jej Na nastepny dzien pobieranie krwi z glowki i wizyta u innego lekarza - neonatolog z przychodni przyszpitalnej, ktora wypisywala Stasia do domu. Wizyta kompletnie inna - skora zolta, ale w normie, dziecko piekne i... waga zupelnie normalna, zdziwila sie, ze pediatra sie czepia
Od zeszlego tygodnia Stas przybral 365 g a ta moja lekarka kazala dokarmiac, bo cycki ubogie w pokarm
Pozniej kazala dopajac woda z glukoza na ta zoltaczke, ale tez ja olalam

A na cycach wyszly mi rozstepy :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując