Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 12:42   #3736
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lepiej uważaj na Toma Forda, bo ja w krótki czasie kupiłam 11 szminek . Z kolekcji Lips & Boys (słodkie są te maluchy ) mam Luciano, Alejandro (piekne, żywe, chłodne czerwienie, Alejandro ma drobinki), Flynn (taki zgaszony, przybrudzony róż, odcień dobry na co dzień), Giacomo (śliczny żywy, nieco cieplejszy róż), Michael i Patrick (Michaela znasz , Patrick jest jaśniejszy, bardziej rozbielony), Francecso (fioletowawa fuksja ) i John (perłowy intensywny, ciemniejszy róż). Z normalnej wielkości mam też Nude Vanille (jasny nudziak, dość ciepły jak dla mnie, nie na każdych ustach będzie dobrze wyglądał), Carmine Rouge (prawdziwa, neutralna czerwień) i Violet Fatale (przepiękny fiolet).
Pomijając kolory (wiadomo, jeden wygląda na moich ustach lepiej inny ciut gorzej), szminki są super - trwałe, intensywne, nie rozlewające się poza kontur, itp. itd. No ale to już wiesz, teraz tylko czas na dobór odcieni .

Edit - dodam, że choć sporo odcieni z kolekcji Lips &Boys już zniknęło ze strony, to jednak trzeba zaglądać, bo widziałam, że dużo kolorów ponownie się pojawia.
Ale szaleństwo

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Outlet Fashion House Gdańsk:

"Zapraszamy na promocję do perfumerii Estee Lauder, Fashion House Gdańsk Szadółki.


Od 25.05.2015r.(tj.poniedzia łek) do 31.05.2015r. (tj.niedziela)

Pielęgnacja damska i męska -50%

Wszystkie zapachy damskie i męskie oraz zestawy zapachowe -50%

Bobbi Brown i MAC -50%

Kosmetyki do makijażu -40%

rabat od ceny pierwszej, najwyższej ,skreślonej, katalogowej"

no nie, znowu
Ale masz fajnie zazdroszczę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora