Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-30, 06:57   #3906
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 502
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór! chyba do Was dołączę, bo moje paznokcie są w opłakanym stanie od jakiegoś czasu... nie znam nawet przyczyny. Rozwarstwiają się (nawet na 3, a później te warstwy po kawałku dezerterują z paznokcia...), łamią. Olejowanie zawsze kojarzyło mi się z tłustymi palcami, ale chyba muszę się przełamać... mam już olejki i odżywki, jeszcze tylko systematyczność


Olejowanie dużo daje, wierz mi Poza tym jeśli boisz się tłustych paluchów to olejuj codziennie na noc, a ja często to robię gdy oglądam film/serial na przykład

Może tak jak ja olewasz(ja już mogę mówić, że olewałam) rękawiczki do sprzątania, częste mycie naczyń tak mi popsuło paznokcie, że w czwartek to sobie odłupałam taki kawałeczek płytki, tak się rozdwoiło

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Hej. Przy odpowiednim sposobie nakładania (ja lubię buteleczkę po lakierze) nie będzie problemu z tłustymi palcami, a olejowanie na pewno pomoże.

Ojej, a zdążysz pójść do niej jutro z reklamacją? Jeśli nie to ja bym zrobiła zdjęcie paznokci, potem usunęła zmywaczem, pomalowała normalnym lakierem, a po weselu pokazała jej to zdjęcie i niech odda pieniądze.
Ja zawsze daję olejki do buteleczek z pędzelkami(po serum Lovely z wit.C), dla mnie to najwygodniejsza forma olejowania(nie licząc olejkowego mazaka Czterech Pór Roku).

Ja też bym poszła z reklamacją. Hybryda na pewno nie odłazi tak szybko, kosmetyczka ewidentnie popsuła sprawę

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-05-30 o 09:29
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora