Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-30, 07:48   #3956
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51553798]Odebrałam stempel.Pierwsze wrażenie: mięciutki i lepki.Pierwsza próba odbijania skończyła się tak że się nic nie odbiło lekko zmatowilam go pilnikiem,lecz nie wiele pomogło.Zmatowilam go trochę mocniej i już zaczął odbijać,chociaż nie wszystkie linie idealnie.Jutro się tym zajmę jeszcze ale niestety coś czuję że długa droga przede mną [/QUOTE]
Widziałam dalej, że już fajnie Ci wychodzą, super! Najważniejsze to się nie zniechęcać
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
widziałam na żywo, obłędne


wszystkie ładne oprócz środkowego tzn ładny jest, ale totalnie nie mój

mogłyśmy przypieczętować to zdjęciem
Pięknie dziękuję
Już Ci mówię co to było: Opi Underneath the Mistletoe, nie wiem dlaczego nigdy nie mogę zapamiętać nazwy

Nieprawda! Od razu pomyślałam o pedi z nim w roli głównej, trza będzie zrobić

Bez kitu, byłby dowód, jeśli kolejny raz zwątpię
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też oglądam, to chyba już przyzwyczajenie jak jest Danka w odcinku to robię wtedy paznokcie, jakoś jej wątek wyjątkowo mnie zanudza


o widzisz, a mi bardziej pasują wąskie pędzelki w Essie jednego tylko mam z grubszym i średnio go lubię
Danka i jej łóżkowe mizianki to tragedia, mogliby to ominąć i przeznaczyć czas antenowy na jakieś ciekawsze wątki Nie lubiłam też jej książkowej wersji, a jak zamknęła smoki, to w ogóle chciałam omijać jej rozdziały, ale czytelnicze sumienie mi nie pozwoliło

Ja odwrotnie Jeśli miałabym wybór to zawszę wezmę szerszy Choć może nie tyle szerszy, co płaski - Eveliny na przykład nie mają jakichś wybitnie szerokich pędzli, ale są płaskie i zaokrąglone i to mi bardzo pasuje
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale Twoje wczorajsze przejścia studzą mój zapał
Wiesz co, mi się wydaje, że (może oprócz tego CSa) każdy jeden stempel trzeba będzie przygotować "Wina" raczej leży po stronie producentów, nie wspominają o tym i później rodzą się problemy "stempel nie działa". Moim zdaniem spiłowanie wierzchniej, błyszczącej warstwy, później odtłuszczenie jest po prostu konieczne i jestem (prawie) przekonana, że po takich zabiegach będzie łapał

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
vivinnśliczne))) ja ostatnio omijam Inglota szerokim łukiem ( bo w sumie mam tylko ich lakiery) a że omijam a nie lubie niedostatku to zgarnęłam kilka maleństw z sephory
Dzięki
W naturze nic nie ginie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora