Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prokrastynacja, czyli zgubne odkładanie na później... cz. V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 01:47   #230
Pomika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 165
Dot.: Prokrastynacja, czyli zgubne odkładanie na później... cz. V.

Dzieki za odpowiedź. Jak chodziłam na zajecia to jeszcze jakos sie przeslizgnełam, 2 termin 3 termin, warunki. szalone kombinacje i jakos dobrnełam do tego momentu. Boli mnie że ciagle popełniam te same błędy.... A jak zajęc zabrakło, do pracy nie miałam isc bo mialam zdac i tak neetuje od kilku miesiecy. Zamknięte koło. Wegetacja.

Tylko co ja mam teraz ze sobą zrobić? Jak szukac pracy, gdzie szukac pracy, jak powiedziec rodzicom że cały trud wychowawczy który wykonali zaprowadził mnie do tego miejsca w którym jestem, a oni mi zapewniali co tylko mogli? Jak przełknąc to, że moje cechy osobowości są jakie są i nie bedzie sukcesu w tym życiu? Jak wyrwać się z tego błędnego koła ?

inżynierka ciężki kierunek...

tak tak, nie wiedziałam w co się pakuje. Mieli takie braki, że przyjmowali wszystkich, z moja matura i wynikami w nauce nie powinno mnie tam byc Po 2 roku odleciała 1/3 roku. Nie wiem jak ja z moim unikaniem wszystkiego się uchowałam prawie do końca...

Edytowane przez Pomika
Czas edycji: 2015-05-31 o 09:55
Pomika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując