Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-01, 14:01   #1867
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, bez szału.
Potrzebuję rozświetlenia z sucharowego względu. Nowy Pro Long to jednak nie to.
Dopisuję się do Waszych negatywnych opinii na temat nowego Pro Longweara, niestety... Na początku miałam zachwyt (po pierwszych 2 testach) i już nawet miałam kupować, bo kusiła mnie perspektywa trwałego podkładu na lato (ja mam wyłącznie lekkie, średnio trwałe podkłady w kolekcji), ale potem w miarę testowania było coraz gorzej...
Przede wszystkim nie kumam tego określenia Nourishing przy nazwie, które sugeruje, że podkład powinien sprawdzać się przy suchej skórze, a przynajmniej ja to tak zrozumiałam. Nie sprawdza się przy suchej skórze, niestety. Na początku po nałożeniu wygląda dość fajnie, ale później zamiast stapiać się z cerą "siada" na niej i wygląda sucho i tępo, a do tego włazi w pory. Zdarzało mi się, że jak pokombinowałam, wyglądał lepiej, ale stwierdziłam, że po cholerę mam się z nim bawić i ryzykować co do efektu, jeśli mam lepsze podkłady, które sprawdzają się zawsze? Może na innych cerach jest ok, ale na mojej odwodnionej i dość suchej ogólnie się nie sprawdził. Nie wygląda jakoś źle, do przyjęcia, no ale mnie nie interesują podkłady "do przyjęcia", tylko takie, które znacząco poprawiają wygląd mojej cery 30+

Oraz, podobnie jak Ranka, wolę rozświetlające podkłady (to oczywiście nie jest wina nowego Pro Longa, tak tylko piszę ) Nawiasem mówiąc, Ranka, Phoebee, jeśli macie problem sucharowy i podkłady wyglądają na Was sucho i tępo, polecam Wam 2 moje odkrycia, które naprawdę zmieniły moje sucharowe życie Co prawda nie są MACowe, ale warto się nimi podzielić, bo u mnie sprawdziły się super, a może i Wam pomogą:
1) dodawanie do pokładu dosłownie 1 kropelki serum ANR Estee Lauder - o jezusicku, co to wyczynia z podkładem i jaki cudny efekt daje... Np. Chanelowy Vitalumiere Aqua zawsze był dla mnie minimalnie za suchy w wykończeniu, ale za to ślicznie rozświetlający i odbijający światło - dodaję do niego kroplę ANR i jest IDEALNY
2) fluid Burberry Fresh Glow (ja używam Nude Radiance) - nałożony pod podkład daje taki zdrowy efekt glow, jakiego nie dał mi ani Strobe, ani baza Lumi Magique ani żadne, nawet najlepsze bazy nawilżające. Ustrojstwo kosztuje swoje, ale naprawdę były to chyba moje najlepiej wydane pieniądze, odkąd pamiętam.

Koniec sucharowego offtopu ;-)
vine jest offline Zgłoś do moderatora