Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wieczny bałagan w domu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-01, 17:34   #3524
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: wieczny bałagan w domu

Rock, po deskach do kibelka dojdziecie A jak nie, to zostaje Wam sąsiad...

Jestem załamana, bo u nas w mieszkaniu od kiedy wrócił mąż z delegacyjnej pracy ciągle jest bałagan. mieszkając sama, łatwiej ogarniałam burdel. A teraz... Kuchnia to jedno wielkie pobojowisko. Będąc sama ustalałam sobie, że umyję gary wieczorem, ew. następnego dnia, w miarę wszystko na bieżąco szło. Rano wstaję, mąż po śniadaniu zotawia wszystko na wierzchu, bo przecież w zlew się nie wkłada naczyń przed myciem, co nie? opakowania otwarte, zakończone - walają sie po stole i blacie, bo przecież do kosza to tak strasznie długo się wyrzuca wszędzie okruszki, jak nie umyje sama deski i krajalnicy to nic się nie zrobi. A przecież ja tego nie używam, bo jestem bezglutenowcem Niby raz na jakiś czas mąż zmywa naczynia i dobrze mu to idzie, ale dlaczego to tak na krótko starcza...?W dodatku ciągle wszystko jest na wierzchu, bo mam w łazience tylko jedną półeczkę i pralkę traktuję jako drugą półkę... Strasznie brakuje mi też szafy w przedpokoju takiej do sufitu, szafki na buty, wszystko się wala, moje buty się niszczą od ciąglego uderzania w nie drzwiami mimo, że więcej obuwia posiada mąż niż ja (na wiosnę mam raptem 3 pary - pełne czółenka, ażurowe i trampki) Zaczęłam dostawać szału, a brak mi sił i finansów na to wszystko. I co zrobić?
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora