Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 13:00   #2888
Diffa
Przyczajenie
 
Avatar Diffa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Ja przypuszczam, że ani nosa, ani kosmetyku, tylko aplikacji.
Na jedną warstwę kremu bb powinno się użyć minimalnej ilości kosmetyku. Przez minimalną rozumiem tu małą kroplę - mi opakowanie kremu BB, używanego prawie codziennie, starcza nawet na pół roku.

Rozgrzewasz między palcami i wklepujesz, zaczynając od środka twarzy. Jeżeli krycie jest niewystarczające, musisz chwilę odczekać i procedurę powtórzyć.

A może masz też za suchą skórę. Używasz kremu nawilżającego parę minut przed aplikacją BB?

Od kiedy odkryłam, że kluczem do ładnej cery jest nie kosmetyk do makijażu, ale stan skóry przed jego nałożeniem, przestałam być miłośniczką mocnego krycia . Często mieszam krem BB z kremem nawilżającym, szczególnie, jeżeli maluję się w ostatniej chwili. Spróbuj, może u Ciebie to też zda egzamin.
używam bardzo mało i ostatnio właśnie zaczęłam wklepywać, bo faktycznie lepiej to wygląda. używam kremów zawsze, ale spróbuję jeszcze zrobić lekki peeling i zobaczymy. niestety mam suchą skórę chyba będę musiała spróbować jeszcze mniej nakładać, bo później jak delikatnie przypudruję, żeby zmatowić to efekt ten sam. Chyba że mam zły krem BB, są takie matowe, których nie trzeba później pudrować?
__________________
Szczęście jest kobietą!
Diffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując