Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - terminacja ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-05, 09:40   #1855
mimi39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 257
Dot.: terminacja ciazy

kitana83 oby nam wyjaśniła te wyniki badań, rozjaśniła w głowach i pomogła podjąć decyzję! Mam nadzieję, że wyjdę stamtąd mądrzejsza...

Aby przenieść myślenie na coś innego - podjęłam decyzję o odchudzaniu się! Strasznie przytyłam po dwóch ciążach i teraz po stymulacji i hormonach. Źle się czuję we własnej skórze. Dawno temu miałam dietę 1300 kcal z Centrum Odchudzania i ładnie na niej chudłam i zdrowo przede wszystkim. Od 1 czerwca zaczęłam i mam już niezły wynik - 1,8 kg!!
Do tego w środę Mąż kupił mi kask i rękawice i wczoraj zabrał mnie na pierwszą przejażdżkę motocyklem... Super było!! Niezła frajda!! Hihi
Pisze to po to, żeby pokazać Wam Kochane, że musimy czymś zajmować głowy, że musimy żyć pomimo wszystko i wszystkim!! Że jest ciężko jak cholera, ale musimy iść do przodu... Pewnie, że wolałabym wczoraj iść na spacer z wózeczkiem i moją Córcią, ale niestety... Życie dało nam po dupach i serca strasznie bolą, ale nie cofniemy czasu... Płaczę często i codziennie myślę o moich Aniołkach... Do dzisiaj mam żal do Boga, że mi to zrobił, że na to pozwolił, że na to mnie skazał...
mimi39 jest offline Zgłoś do moderatora