Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-06, 10:36   #4101
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaaanapka Pokaż wiadomość
Nie mam czasu nadrabiac, tyle produkujecie!!! Ale wpadłam sie pochwalić. Zrobiłam tak jak mowilyscie, lekko tylko za opuszek i jest dobrze! Wgl jestem mega dumna bo ostatnio to różowe zaczęło sie wydłużać!! Używam jakiejś odzywki i krem ciagle na dłoniach (ohh kocham kremy. Moj chłopak sie ze mnie śmieje ze zawsze chodzę i wąchania swoje ręce )
Dodaje zdjecie z dzisiaj. Musze nauczyć sie nie malować całych palców podczas używania lakieru..
Już fajne są, tylko właśnie skórki pozalewane - do czyszczenia, albo tak jak Aga mówi - najpierw nauczyć się malować jasnymi kolorami.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no ja ja pomalowałam, zatopowałam i potem założyłam białe skarpetki to mi FFF przebijał przez nie rano pewnie się obudzę z taką samą reakcją
wybrałam, totalnie mi nie poszło i zmieniłam na trzeci.. podziałało, a przy okazji rozdziewiczyłam coś nowego
No mój przebijał przez jasnoszare.
Co tam rozdziewiczyłaś? Pokazuj!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Też wczoraj zrobiłam i pewnie za dwa dni odpadnie więc przy weekendzie myślę walnąć hybyrdę i będzie miesiąc spokoju
Jakiś czas temu się zastanawiałam właśnie po co robić hybrydę na stopach, skoro i tak po ~miesiącu jest mega odrost. W życiu bym nie pomyślała że na stopach lakier może się źle trzymać, ale masz pecha.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wrzucam też golaski, bo przyznaję, że prze bity miesiąc nie robiłam fot :<
Oddaj płytkę!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I zamówiłam lakiery - a tak mi jakoś przyszło do głowy, że dawno nic nie kupowałam Dziabnęłam starą wersję jabłuszka i Fiji i kilka alajków

I na koniec dnia coś na osłodę
Bardzo dobrze, to się chwali. Jakie CA?

Ostatnio żywię się głównie truskawkami.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51644210]Wrzucam mani,część z Was już widziała Kolor skóry bardzo przekłamany :/ ale kolor lakieru oddany w 100%.Mgiełka niestety w ogóle nie do sfotografowania :/[/QUOTE]
Nie lubię takich sinych kolorów, ale brokat niesamowity. I te słodkie buteleczki GR.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Moje jak zawsze jakością trochę odstaja ALE kupiłam nowy lakier i musiałam się pochawalić.
Ty też oddaj płytkę. Co to za lakier? Piękny jest.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Ojeju, patrzcie jakie cudo.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora