Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty melissa. Vivienne Westwood i inne VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-09, 10:45   #431
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Buty melissa. Vivienne Westwood i inne VIII

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
jak rozciągacie melissy wrzątkiem? woda ma być dosłownie wrzątkiem?zaraz po zagotowaniu?i na jak długo je wkładacie do wody? rozumiem ze poozniej trzeba butki od razu zalozyc i rozchodzic
ja polewałam wrzątkiem tam gdzie mnie cisnęły w palce, tak na chwilę ten wrzątek... choć dla mnie to było też na początku dziwne z tym wrzątkiem, bo od wysokiej temperatury raczej ubrania kurczą się

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wrzątek Wkładasz na kilka sekund i wyciągasz. Jak się boisz to możesz je trzymać nad parą. Później grube skarpety na stopy i chodzimy

jeszcze wypróbuje ze skarpetkami nasączonymi w alkoholu, to przyśpiesza rozciąganie

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czym mogę "postraszyć" schaffe za prawie miesięczny brak zwrotu kasy ?
ja bym napisała, ze idę na policję, dała 2 dni na zwrot kasy i jak nie będzie zwrotu to POSZŁABYM na policję i złożyła doniesienie
przecież za free nei bedziesz im rozdawać kasy, tym bardziej,że taaaaaaak długo musisz czekać na zwrot
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora