Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nasza seksualność na lekko - fetysze.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 10:09   #470
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: nasza seksualnosc na lekko - fetysze

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Przeleciałam ten wątek pobieżnie od początku i większość z Was pisze, że jarają ją mięśnie i siła... A ja chyba jestem jedyną kobietą na świecie, której nie jarają żadne mięśnie, bicepsy, kaloryfery itp Serio, jakiekolwiek zdjęcie takiego ciacha nie jest w stanie wywołać u mnie jakąkolwiek reakcję poza "meh".
Nie chodzi oczywiście o to, że lubuję w anorektykach, ale lubię po prostu szczupłych facetów. A zwłaszcza wysokich, szczupłych facetów z czarnymi włosami i niebieskimi oczami :ślina: (całkiem przypadkowo tak właśnie wygląda mój TŻ haha) Do tego wyprostowana postawa (a nie jakiś zgarbiony czy wspierający się na biodrze maminsynek) , odpowiednie spojrzenie, a jak do tego dochodzi garnitur to po prosty mięknę.
Nie jesteś sama Też nie lubię umięśnionych. Jak dziewczyny ślinią się do szerokich, rosłych klat to ja mam ochotę się odwróć i zakryć taką koszulką (byle nie obcisłą boi wtedy te mięśnie tak paskudnie się rysują pod nią i jest jeszcze gorzej)
Lubie szczupłych facetów albo miśków. I cieszę sie, bo przynajmniej konkurencja nie za duża
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując