Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-12, 10:37   #4882
NieZgadzamSie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Nie no najlepiej facet niech nic nie robi ze sobą bo po co, w końcu musi byc męski co za głupota.
A czy musimy popadać ze skrajności w skrajność? Nie ma już niczego pomiędzy?

Cytat:
Moje stwierdzenie bylo ogolnikowe. To jest w wiekszosci reakcja odruchowa. Zwracasz uwage na defekt po prostu i tyle - i mowie tu o naprawdę poważnych problemach.
Poza tym o kims z powaznymi defektami pomyślisz ze jest ok a o kims zadbanym juz nie?
Znaczna większość ludzi nie grzeszy ani dojrzałością, ani inteligencją, więc nie rozumiem, dlaczego opinia tej grupy miałaby być jakimkolwiek wyznacznikiem w temacie.

Defekt w urodzie nie sprawia, że dana osoba jest mniej męska, czy mniej kobieca. Może co najwyżej się podobać lub nie.
Natomiast typowo kobiece zachowania u mężczyzny (wklepywanie kremików, solarium, malowanie paznokci u stóp, używanie kobiecych kosmetyków) nie jest normalne, a niestety w naszej kulturze występuje coraz częściej, i dotyka zresztą nie tylko przesadnej dbałości o wygląd zewnętrzny. Coraz częściej możemy spotkać związki, w których to kobieta nosi spodnie (niekoniecznie z własnej woli), a mężczyzna leży i pachnie, boi się, ucieka od odpowiedzialności, trzęsie ze strachu portkami przed jakimkolwiek zobowiązaniem itp.

Cytat:
To wg Ciebie facet, który chodzi do kosmetyczki jest facetem czy nie jest?
Dziwnie bym się czuła, gdybym wyszła na spacer z facetem i usłyszała z jego strony: "Zaczekaj, muszę iść do kosmetyczki odświeżyć sobie buzię, żeby ładnie wyglądała". Miałam w liceum w klasie kolegę, który nawet mi się podobał, ale jak usłyszałam że chodzi do kosmetyczki to nagle stracił cały swój urok.

Cytat:
Nie wiem też co masz do rurek, jeśli facet nie ubiera się w kolory tęczy (nie mój typ) to co złego jest w rurkach? Lepsze to niż za duża koszulka + bojówki
Rurki są dobre dla dzieciaków. Nie wyobrażam sobie dojrzałego mężczyzny w takich spodniach. Proste, wąskie spodnie - tak. Opinające nogi rurki - nie.

Edytowane przez NieZgadzamSie
Czas edycji: 2015-06-12 o 10:40
NieZgadzamSie jest offline Zgłoś do moderatora