Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-14, 07:41   #1291
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Hejpodziele sie z Wami moja dzisiejsza przygoda z torba Sephory(tej do blydzczyka).Tak wiec wybralam sie z nia na zakupy do Biedronkikupilam sporo spozywki, w tym napoje w szklanych butlach,olej, cytryny,arbuza,etc.Wydawa la mi sie dosc solidna wiec naladowalam po brzegii ide...wszystko ok,dzwigam chodnikiem,jestem juz blisko domu,przechodze przez ruchliwa ulice i wtedy...uszy zostaly na ramieniu ,a torba sru!!!butelki pekly z hukiem,olej sie leje,cytryny po calej ulicy,arbuz sie toczy...na drodze korek na maxa!!!lapie,co moge,zeby spierdzielac,ludzie na przystanku ubaw oo pachy(nikt nie pomoze)!Korek coraz dluzszy!Nagle z czarnego BMW wysiada jakis mlody,lysy koles w gajerze i ciemnych okularach,bierze tego nieszczesnego arbuza i mi niesieDziekuje mu bardzo,a on mowi,ze jest kierowca jakiegos pokityka,ktorego wiezie na jakis kongres i ze on mu kazal mi pomoc.Zebralam,co moglam,arbuz pod oache i na chate.Ot,przygoda sephorowska
Ale historia
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość

Tak się właśnie kończą mezalianse luksusowej torby z Sephory z plebejskim towarem z Biedry .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora