Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 21:29   #4418
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51767186]
Mam do Was głupie pytanie w jakie dni przeważnie malujecie paznokcie ?[/QUOTE]
Jak się zedrze albo odpadnie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
masakra :/ ja przyrost musiałam obcinać, bo wystawał dalej niż paznokcie
Boooszzz biedna znam Twój ból

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dla mnie Narmai jest najbardziej utalentowaną blogerką jeśli chodzi o zdobienia free hand (przynajmniej z tych co widziałam). Wiele jej prac wygląda jak dzieła sztuki, a te mani mogłabym mieć spokojnie jako obraz na ścianie
http://2.bp.blogspot.com/-eyZDWzltSl...-Edmonds-1.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-RtPtkd7Jev...nail-art-1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-6ApqHFqgK1...nail-art-1.jpg
Podziwiam ogromnie za talent ale nie wszystkimi malunkami jestem zachwycona.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
I tak obecnie się prezentują, przez niecałe 2 tygodnie nie malowania, olejowania i kremowania, ładnie się zregenerowały i po rozdwojeniach nie ma śladu No i podrosły, bo na początku akcji spiłowałam je za opuszek
Zdrowe słodziaki aż blask od nich bije

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Zaczynam od dziś olejowanie mieszanką BDFM + olejek herbaciany. Podczytuję wątek o efetkach olejowania i ponoć to daje niezłego kopa przyrostowi. Mam nadzieję, fajnie jakby pojawił się po bokach a nie tylko na środku. No i ta mieszanka to miła odmiana po śmierdzącym oleju lnianym (który do tego nic u mnie nie robił poza wysuszeniem ).
Nie chcę Cię martwić ale dooopa tam. Mieszałam i spektakularnych efektów nie widzę. Taki sam efekt po regenerum u mnie a skórki po regenerum ładniejsze niż po olejkach

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hm.. chyba Cię nie pocieszę, jak napiszę, że od kiedy olałam sprawę przyrostu to on się puścił jak durny, chyba zadziałało u mnie powiedzenie 'miej wyebane, a będzie Ci dane' pielęgnację nadal mam taką jak miałam, ale mam wrażenie, że obecny kształt bardziej sprzyja mojemu przyrostowi


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Bry!

Świetne połączenie


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jakaś no name z All, zgarnęłam przy okazji zakupów. Kosztowała grosze więc nawet jak będzie do pupy, to nie będzie mi szkoda. Nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam tę pepitkę.
W ogóle potrzebuję jakichś fajnych płytek, zwłaszcza z koronkami. Strasznie podobają mi się mani w tym stylu, a bez płytek ani rusz. Zaczęłam dziś przeglądać stronę MoYou i przepadłam, tyle piękności. Chociaż ta to jakieś przegięcie...


Słodkie są.



Miyo w sumie nie zaliczam do mini słodziaków ale... mam do nich słabość. Mają świetne kolory, dobrą jakość, super pędzelek no i całkiem designerskie buteleczki, zwłaszcza jak na tę cenę.
Też mi się podobają koroneczki
Dziękować
Fajne kolorki mają i ta cena, trwałość też niczego sobie a malowałam chyba 2 z 20 posiadanych

I mam tuning
Ps sorki za gagę na wskaźniku - to ten nieszczęsny paznokieć- nie mogę sobie z nim poradzić



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150616_20_29_18_Pro.jpg (86,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150616_20_09_34_Pro.jpg (56,1 KB, 4 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-06-16 o 21:31
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora