Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-17, 23:03   #2512
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Pytanie do dziewczyny wcierających Jantar i inne wcierki:

Jak też to ustrojstwo wcierać? Kupiłam dziś w drogerii, przelałam do spryskiwacza i pasmami psikałam po czym troche paluchami po tym pojeździłam i następne pasmo.. Teraz pytanie-czy nie za mało wcierania? Miałam wykonywać jakiś masaż? Wiecie, jak już coś wcieram to chciałabym to zrobić dobrze..Bo jak sie domyślam samo popsikanie tym skalpu nic mi nie przyniesie?

Drugie pytanie-czy suchy szampon (z Biedronki ) może zaszkodzić włosom? Otóż kupiłam na próbę ponieważ włosy musiałam myć co drugi dzień (kiedys codziennie). Spróbowalam i zakochałam się Włosy wreszcie nie są przyklapniete, nie wygladaja jak nie domyte itp. Mogłam je umyć dopiero po 3 dniach (bardziej chciałam żeby je "dokarmić" olejem )Pomyślałam super, lepsze to niż mycie co drugi dzień zwłaszcza że ja suszę włosy surzarką. Ale potem zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno sobie nie zaszkodzę?

EH włosomaniactwo to ciężki temat

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Podpinam się pod pytanie o wcierki Mam żel Dermeny do wypadajacych włosów i nie mam pojęcia jak go używać żeby był skuteczny :/ Moje próby wcierania wyglądają tak, że żel jest na całych włosach tylko nie na głowie. Na szczęście miejsca na których mi najbardziej zależy są łatwo dostępne :P (linia włosów i zakola), ale fajnie by było gdyby żel działał na całej głowie i przyspieszył wzrost. Szamponu z tej linii nie mogę używać bo ma proteiny i wysusza włosy :/

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora