Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-18, 20:19   #4518
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość




Słabe zdjęcie, ale chętnie zobaczyłabym obydwa kolory na paznokciach.


Spiłowałam dzisiaj na kwadraty i to na długość mniejszą niż zero. Zjechałam ze 2 mm przyrostu i teraz mi taki kawałek skóry wyłazi spod paznokci, mega obleśnie to wygląda. I oczywiście teraz, jak nie nadają się do tego żeby je pomalować, to akurat mi się zachciało. Ale nie ma co, z tydzień muszę poczekać. W ogóle to ostatnio mi się pogłębił tunel, a po spiłowaniu aż jestem w lekkim szoku jaki mocny jest. :O
Prawda zdjęcie kijowe, ale próbowałam od różnych stron i nijak nie mogłam złapać koloru zdjęcia wrzuce choć u mnie teraz króluje pomarańcz

Tunel? Chodzi o to jak paznokieć po bokach kieruje się do środka?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Miał już powiedziała o co cho problemy zaczęły się dawno temu, a teraz staram się wykluczyć różne przyczyny powstawania rozdwojeń. i nie ma co się bać tej Eveline, jeśli używa się jej zgodnie z tym, co jest napisane na etykietce


D
Nie mam dużego doświadczenia z odżywkami, najpierw wcierałam maść rumiankową ( babci zalecenia) która była ekstra ale myślę że gł dlatego że tłusta a ja namiętnie wcierałam. Potem używałam odżywki z wyrównującej z Inglota, nie wiem czy działała ale nie szkodziła, a potem naczytałam się o olejowaniu i tak lece .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora