Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 10:49   #4854
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć,

coś nam tu towarzystwo zamiera ostatnio chyba
starzejemy się i mamy coraz mniej czasu.

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
c

u nas bez zmian - młody się rozbrykał bardzo, od września idzie do przedszkola no i pożegnaliśmy się z pieluchami 4 tygodnie temu. z dnia na dzień bez żadnego problemu. jak się zsikał krzyczał ratunku, a teraz krzyczy szybko szybko siku. za nami tez pierwsze badania krwi z żyły i Krzys zniósł to lepiej niż ja na szczęście wszystko ok. w pracy sajgon ale żyję już zbliżającymi się wakacjami to mam na co czekać. w tym roku kierunek Chorwacja.


Hania, xzora pochwalcie się postępami prac
Haniu - super cena za projekt , w zasadzie to jak za darmo. mi na tyle wycenili aranżację kilku metrów
A czemu miał badanie krwi?
Super że pożegnał się z pieluchą tak bezproblemowo. Rosną nam te dzieciaki. A Wy myślicie o drugim dziecku?
Zazdroszczę Chorwacji. Zdecydowanie mój ukochany kierunek.

A my wczoraj zarezerwowaliśmy domek w Poroninie. Ciesze się z tych gór bardzo!
Byle nie lało przez tydzień.

U mnie to się nie ma czym chwalić. Stoi szkielet i tyle. Dziś mieli wylewać górny strop ale znowu leje od rana A dach już w tartaku gotowy stoi.



Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Piec duży nie jest, bojler tez, wiec powinno dać radę. A jak nie, to może nie wydzielajcie pomieszczenia tylko mąż bedzie miał w pracownie w kotłowni


wakacyjne rozluźnienie

Inna sprawa, ze zwykle na wątkach co jakiś czas pojawiają sie nowe osoby, a u nas nie, bo tematyka nie pasujemy na forum przedślubne

Nie mogłam sie rano dobudzić. Chyba muszę powrócić do suplementacji magnezem.
Znaczy ogólnie to on będzie w kotłowni..tylko piec będzie za ścianką
Niby mamy miejsce w domu i mógłby mieć większą pracownię ale on chce być odizolowany jak najbardziej od części mieszkalnej..padło więc na kotłownio-pralnię


Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
U mnie jak zwykle pod górkę. Z ziemi nie wyszliśmy i chyba nie zanosi się tak szybko, trochę się miotam. Tż nie ma roboty już drugi miesiąc, trochę to długo trwa, więc ja się trochę boję, żeby nie wydawać kasy, no bo nie mam już żadnej pewności, że tą pracę znajdzie już.
No i tż się upiera, że chce wszystko sam robić, co kończy się tym, że np. po 10h fizycznej roboty z łopatą tak go bolą plecy, że kolejny tydzień nie robi nic.
Ogólnie tż nie umie sobie rozplanować dobrze roboty, ja z kolei jestem dobra w zarządzaniu, tylko zgranie się nam w ogóle nie wychodzi. Więc się nie wtrącam, bo tylko się kłócimy i tym sposobem ogród nadal w fazie planowania bardziej - powoli zaczynają już odrastać chwasty.

Ja zresztą jestem zajęta znowu jeżdżeniem po lekarzach i diagnozowaniem się, więc energię i kasę ładuję znowu w to samo.

Planów urlopowych nie mam żadnych, bo miałam pojechać z przyjaciółką gdzieś, ale dostałam termin badań w szpitalu, które dużo mi dadzą i nie da się oczywiście tego przesunąć. Także lipa
Trzyma kciuki za to by w końcu cię zdiagnozowali a potem pojedziesz na wakacje
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Hey.
Mo dni leca jak szalone, za chwile wakacje wiec trzeba bedzie jakos zagospodarowac czas mojej dwojce. Na pewno czeka nas lekarski maraton ( nastraszyli mnie skolioza u B, ma tez problemy z noga ta plus kilka kontrolnych wizyt).
Tz pracuje na okraglo. Szykuje nam sie wiekszy zakup ale pochwale sie jak juz bedzie czym

Wakacje skromne w tym roku, w lipcu jedziemy tylko we dwoje w gory ( musze pochwalic tza za niesppdzianke, sam zalatwil nocleg, opieke dla dzieciakow). We wrzesniu tradycyjnie juz cala czworka nad morze.
W góry bez dzieciaków- to bajka.
To czekamy na info co to takiego
Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość


jedziemy do Omiś i sami organizujemy sobie urlop. Noclegi zarezerwowane, teraz muszę zamówić karty NFZ i jedziemy , Krzyś już się cieszy że jedzie nad wielką wodę
Omiś piękne. Chorwacja na własną rękę o fajna sprawa

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość


Haniu Ty nawet piec na bogato

Ja się nigdy piecami nie musiałam interesować, ale nasz kosztował coś ok. 5-6tys. Mamy piec, w którym można palić i eko groszkiem i drewnem i węglem i wszyscy nasi znajomi też takie mają

Dodatkowo mamy piecyk gazowy, który grzeje wodę latem


I super wakacje się zapowiadają u mnie planów wakacyjnych raczej brak

Jak sie da to nie chcę na bogato. Wiadomo że jak mogę kupić piec za 6 tyś mniej to tak zrobię

Jak to jest plan...z wózkiem w te i we wte będziesz śmigać. Dobrze urodzić na lato
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora