Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-24, 10:34   #4225
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez madzioolka Pokaż wiadomość
waaampirmona na ul. Stolarskiej w Lublinie (przy biedronce) jest sklep z akcesoriami do manicure. Byłam tam 2 dni temu właśnie po top ECO ale ekspedientka powiedziała że akurat te małe pojemności czyli 15ml się skończyły i czekają na dostaw od producenta bo mają tylko pojemność 75ml.
Tak wogóle top ECO to nie top firmy ECO tylko CUCCIO, jak powiedziałam że chcę ECO to nie wiedziała o co mi chodzi, dopiero jak pokazałam w telefonie fotę tego topu
Zakupiłam za to mini zestaw tej właśnie firmy - https://www.cuccio.pl/component/virt...gory_id/7.html, w cenie 49zł czyli tak jak na stronie producenta. Nie użyłam co prawda koloru bo mam Semilaki, ale baza i top są świetne, dużo lepiej mi się je nakładało niż dotychczas Semilac! Dodatkowo w zestawie jest jeszcze preparat o nazwie FUSE (nie mam pojęcia jaki jest polski odpowiednik), coś jak primer ale nie wysycha do końca tylko tworzy lepką warstwę, na to nakłada się bazę.
Sklep sam w sobie bardzo dobrze zaopatrzyny mają duży wybór hybryd różnych firm i na każdą kieszeń, co komu potrzeba
daj znać jak ta baza chętnie bym wypróbowała

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Aby zrobić zakupy w Star nail trzeba być kosmetyczką lub być w szkole kosmetycznej.
Jak zrobić zakupy jak się zwyklym klientem?
nie trzeba. Robisz zakupy normalnie. Chyba nawet Roses u nich kupowała
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora