Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~ Miranda Kerr + OT ~ Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-24, 18:26   #3322
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Skoro jesteśmy już przy czerwonych szminkach, nosicie je na codzień?
Co do czerwonej szminki: noszę na co dzień, lubię zarówno czerwień jasną, jak i tę ciemniejszą, błyszczącą i matową. Ale noszę też inne kolory, także róże, wcale nie uważam, że są w złym tonie (jak twierdzą wszystkie podręczniki stylu o paryżankach ).
Co do jeszcze innych zjawiskowych kobiet: kiedyś w kawiarni widziałam dziewczynę z dłuuugimi, brązowymi włosami, ubrana zwyczajnie, oczy raczej nie były zbyt mocno podkreślone, za to na ustach miała najbardziej dziki odcien fuksji, jaki mogę sobie wyobrazic. Wyglądała obłędnie Nie mogłam oderwać oczu. Czasem naprawdę wystarcza jeden niezwykły element w stylizacji, który robi cały efekt.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Włosy delikatnie rozjaśniłam, takie drobne refleksy jakby od słońca więc wielkich zmian nie było spróbuje zrobić zdjęcie, ale nie wiem czy uda mi się uwiecznić efekt
Naturalnie ja mam właśnie mocno ciemne włosy i jasną karnację,kiedyś mi się to nie podobało (przefarbowałam się swego czasu na blond), a teraz zmieniłam zdanie, ciemne włosy z jasna karnacją wyglądają ładnie. Do naturalnego koloru włosów jednak chyba nie uda mi się wrócić, ale na jesień też pewnie lekko przyciemnię.



Zdarza mi się, od czasu do czasu, na co dzień pomalować usta na czerwono, ale to jest dość delikatny odcień kredka Chubby Stick Clinique, mocniejsze kolory mam zaklepane na after work
Jak decyduję się na czerwone usta to reszta makijażu jest bardzo delikatna, coś w tym stylu:
https://instagram.com/p/4GHs6MGp38/?...tancejablonski

Ja kiedyś miałam nawet krótkie włosy, ale wolę się zdecydowanie w długich, mi bardziej pasują długie, poza tym mam gęste włosy, zadbane - uważam za mój atut więc jakiś radykalnych cięć wiem że bym żałowała, ale jak czujesz, że masz ochotę na zmianę to czemu nie, włosy odrosną.



fajne zdjęcie - trochę motywacja dla mnie przyznam, że ostatnio olałam ćwiczenia (wolę godz. dłużej pospać ) a kiedyś regularnie ćwiczyłam. Mam to szczęście, że właściwie mogę jeść i nie tyje, ale ruch jest potrzebny więc muszę się zmobilizować



Bardzo mnie takie hasła irytują. Mam tak samo jak ty, wiecznie musiałam się (muszę do dziś) tłumaczyć dlaczego jestem "taka chuda" i też wmawiano mi anoreksję, a ja po prostu taka jestem. Jak ktoś jest szczupły to więcej ma chyba nieprzyjemności niż gruby, bo grubych wszyscy żałują.
Powinni chyba więcej promocji zdrowego trybu życia prowadzić, a nie usprawiedliwiać nadmiar kg hasłem kobiece kształty, prawdziwe kobiety. Gorzej jak te "prawdziwe kobiety" chorują potem na nadciśnienie, miażdżycę itp. to też jest element tej kobiecości.Bez sensu
Prosimy o fotkę

Boskie zdjęcie wkleiłaś. Ideał makijażu. Jest szminka, i to czerwona, a makijaż jest lekki, świetlisty, a dziewczyna wcale nie wygląda na "zmalowaną".
Co do chudości, to masz rację, niestety. Jest w złym tonie powiedzieć o kimś grubas, ale już wieszak czy szkielet nie..
Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Były efekty po ćwiczeniach?
Dokładnie, jakby prawdziwa kobieta nie mogła być chuda. Idąc tym tropem, czym są wszystkie modelki, jak nie prawdziwymi kobietami? Mutantami?
Nie za bardzo, bo bardzo krótko wytrzymałam. Dla mnie te ćwiczenia sa dla osób nieco bardziej zaawansowanych, raczej nie dla mnie.

Później zaczełam ćwiczyć z X-hit daily i to jest moje tempo. Lubię prowadzącą Rebeccę i jej styl motywowania.

A modelki to oczywiście zło wcielone, szatan w ludzkiej postaci i siła nieczysta. Wiadomo, że one w ogóle tak nie wyglądają i sa efektem Photoshopa, a istnieją tylko po to, by wkurzać wszystkie "prawdziwe" kobiety.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora