Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~ Miranda Kerr + OT ~ Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 08:30   #3330
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
świetne pomysły, na pewno wypróbuję!
Uwielbiam obie, i Natalie i Keirę - są do siebie bardzo podobne, szczególnie, gdy były młodsze.
Chyba nie jestem podobna do żadnej aktorki, chociaż gdy miałam grzywkę koleżanka mówiła mi, że wyglądam jak Rachel McAdams w "Czasie na miłość"
Też uwielbiam Rachel. Ma świetną urodę, długo będzie wyglądac bardzo dziewczęco.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
teorema dzięki za linki do ćwiczeń - mam zamiar skorzystać i wrócić do ćwiczeń.


Penolope zjawiskowa babka nieoczywista uroda, fajnie być do niej porównanym



Super - bardzo lubię tą aktorkę, teraz pokazała się z zupełnie innej aktorskiej strony w 2 sezonie serialu True Detective, oglądacie może - klimatyczny, mroczny - polecam.
Zgadzam się z teorema w kwestii szminek - warto potestować w domu - mnie np. zaskoczyły szminki Bourjois Rouge Edition Velvet - trwałość, trzymają się na prawdę długo, nie rozmazują, nie wychodzą poza kontur ust - można jeść, pić, a cena średniopółkowa bym powiedziała, ja mam odcień02 coś jak zgaszona malina.



Kiedyś w liceum (ach ta nastoletnia głupota) z koleżankami w zagranicznym internetowym programie/aplikacji do którego celebryty jesteś podobny czy jakoś tak sprawdziłyśmy wrzucając nasze zdjęcia z legitymacji szkolnych i mi wyszło 80% podobieństwa do Alessandry Ambrosio :
https://instagram.com/p/3Y9H-qqbuY/?...sandraambrosio
Nie jestem przekonana do tak dużego podobieństwa, ale na pewno miałam wówczas podobne do niej włosy i może stąd ta zgodnosć jednak w liceum miałam dużo bardziej pucatą twarz, z wiekiem trochę rysy mi się wyostrzyły Kiedy farbowałam włosy na blond zdarzyły się porównania do January Jones oraz Candice Swanepoel, obie panie raczej nie są do siebie podobne więc wątpię i w moje podobieństwo do nich.
Osobiście nie uważam, żebym była podobna do kogoś konkretnego.
A propos podobieństwa to ponoć te modelki mają być bliźniaczo podobne:
http://www.fashiongonerogue.com/famous-model-lookalikes
zgadzacie się?

I jeszcze zestawienie najlepszych fryzur Mirandy:
http://www.fashiongonerogue.com/mira...st-hairstyles/
Trzymam kciuki za ćwiczenia Te serie sa krótkie, wiec można w 15-20 minut zrobić dla siebie coś fajnego.

Oglądam True detective. Nie wiem, czy druga seria będzie choć tak samo dobra jak pierwsza (niestety wątpię w talent Colina, ale może mnie jeszcze zaskoczy). Pierwsza wgniotła w fotel.

Tej pomadki B jeszcze nie miałam, bo cena mnie odstrasza. Nie mam nic do tej firmy, ale 50-60 zł za szminkę to dużo za dużo. Może na promocji sie skuszę.

Fajne to porównania Lubię January Jones, na pewno fajnie być do niej podobną

Wg mnie podobne do siebie sa Doutzen Kroes i Grace Kelly. Szkoda, że Doutzen nie zagrała księżnej w filmie (zamiast tego zagrała ją Nicole Kidman - zero podobieństwa).

Modelki z linka sa podobne - ale tylko trochę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 136355745251403.jpg (24,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72934863gk.jpg (79,9 KB, 27 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora